Naujienos

II modulis

II modulis
Mokymų temos:  
  • Tvirtybė neapibrėžtose sąlygose. Kaip galėti veikti? Produktyvus santykis į permainas – kaip kurti tinkamą vidinį naratyvą (vidinę istoriją): permainos kaip spręstina problema ar veikimo būdas? Asmeninių grėsmių permainose įsisąmoninimas – tapatybės klausimai permainose. Produktyvų veikimą silpninančių mąstymo šablonų  atpažinimas ir darbas su jais.
  • Kaip nenuleisti rankų permainose? Kaip norėti veikti? Savimotyvacija ir gebėjimas įprasminti veiklą. Kaip įjungti smalsumo režimą (angl. seeking)? Kaip rasti vidinės motyvacijos, kai daug neaiškumo ir nerimo? Naujas žvilgsnis į asmeninę laisvę, atsakomybę ir patiriamus emocinius išgyvenimus.
  • Kaip atlaikyti spaudimą ir būti emociškai tvirtam. Ramus ir priimantis santykis su „visokia“ patirtimi. Gebėjimas būti sau  palaikančiu bičiuliu, o ne griežtu teisėju. Kaip rasti laiko ir sau, ir darbui su permainom? Savęs palaikymo planavimas.
  • Asmeninio sprendimų pamato paieškos. Kaip girdėti save, priimant sprendimus, kai nėra aiškumo. Nuo biologinės link socialinės homeostazės – kaip veikti vertingai, neišduodant savęs.

Naudojami modeliai ir įrankiai:

Kognityvinis elgesio modelis, Sąmoningo dėmesingumo ugdymas (angl.mindfulnes), atjautos sau  praktikos (angl. self – compation), imuniteto pokyčiams metodas, egzistencializmo ir humanistinės psichologijos praktikos (C.Rogers, P.Koestenbaum ir kt.).


Vertė dalyviui:

Didesnis atsparumas spaudimui ir rastas laikas tyrinėjimui.


Modulio trukmė:  

24 akad. val. ( 2 dienos +1 diena)


Konsultantas:

Paulius Avižinis