Naujienos

Augantis vadovas: nuo komandos nario link lyderio

Augantis vadovas: nuo komandos nario link lyderio

Kiekvienam vadovui pravartu savęs paklausti:

  • Ar tikrai gerai suvokiu savo vaidmenį organizacijoje ir komandoje?
  • Ar visuomet sugebu įkvėpti kitus?
  • Ar į visas situacijas reaguoju tinkamai?
  • Ar efektyviai organizuoju savo komandos darbą?
  • Ar visuomet matau, kuria linkme organizacijai judėti geriausia?
  • Ar visada gebu priimti organizacijai naudingiausius sprendimus?

Į šiuos klausimus sąžiningai ir užtikrintai sau atsakyti „taip“ gali tik nedaugelis, tačiau ambicingi augantys lyderiai žino, kad to tikrai galima pasiekti.

Praktinė vadovų mokymo programa „Augantis vadovas: nuo komandos nario link lyderio“ yra skirta padėti pasiekti vadovavimo meistrystės ir tapti aukščiausios klasės lyderiu.


Programą sudaro trys moduliai, apimantys svarbiausius vadovo darbo aspektus:

Norint užtikrintai vesti komandą į tikslą, pirmiausiai būtina mokėti valdyti savo paties emocinę būseną. Gebėjimas išlaikyti šaltą protą net ir įtemptose situacijose, nepasiduoti emocijoms ir jas kontroliuoti yra lyderiui būtini bruožai, kurių padėsime įgyti.

Kiekviena sėkmingai veikianti komanda pirmiausiai buriasi aplink savo vadovą, kuris padeda jai atskleisti savo turimą potencialą ir motyvuoja. Pozityvus bei produktyvus komandos ir jos vadovo ryšys toli gražu nėra duotybė, o visų pirma priklauso nuo lyderio gebėjimo telkti bendram tikslui. Ko reikia, kad to pavyktų pasiekti? Atsakymą padėsime rasti šio modulio užsiėmimų metu.

Geras vadovas geba pastebėti ne tik detales, bet ir tai, kaip jos siejasi su visuma. Pasirinkti tinkamą strateginę kryptį ir užtikrinti, kad organizacija nenukryptų nuo pasirinkto kurso yra vadovo atsakomybė. Šiame mokymų programos modulyje didžiausias dėmesys bus skiriamas vadovo kompetencijoms, kurios reikalingos racionaliems organizacijos valdymo sprendimams priimti.


Apie praktinę vadovų mokymo programą „Augantis vadovas: nuo komandos nario link lyderio:

Mokymų programą sudarė, jos metu konsultuos ir patirtimi dalinsis profesionalūs sertifikuoti „OVC Consulting“ konsultantai-praktikai, prisidėję prie vadovų bei jų komandų augimo didžiausiose ir sparčiai augančiose Lietuvos organizacijose:

Programos trukmė – 72 akad. val. ( 9 dienos)

Programos pradžia – 2019 m. sausio mėn.

Programos pabaiga – 2019 m. birželio mėn.

Nario mokestis: 2714 EUR (mokestį sudaro 9 dienų praktiniai mokymai, maitinimas, nakvynė)

Kviečiame registruotis ir tapti nariu!  REGISTRACIJA>>>

Daugiau informacijos:  Programos ambasadorė Inga Radzevičienė, tel. 8 611 54255 arba el. paštu: inga.radzeviciene@ovc.lt