Naujienos

Cut-e vertinimas

Pagrįsti talentų valdymo sprendimai

Priimk vertę kuriančius sprendimus

Kaistanti darbo rinka kelia nuolatinius klausimus, kur rasti ir kaip pritraukti talentus į organizaciją. Ne mažesnis vadovų ir personalo specialistų rūpestis – kaip juos išlaikyti ir auginti. Kiekvienai organizacijai ypatingai svarbu yra identifikuoti vidinius talentus ir stiprinti esamų vadovų kompetenciją. Pagalba priimant sprendimus visos talentų kelionės organizacijoje metu (atranka, ugdymas, kertinių žmonių identifikavimas, karjeros planavimas, motyvuojančios darbo aplinkos kūrimas) gali būti gebėjimus ir kompetencijas įvertinti padedantys įrankiai.

OVC Consulting tapo sertifikuotu Cut-e partneriu. Kompanija Cut-e nuo 2002 metų kuria žaidybinius gebėjimų, kompetencijų „online“ vertinimo įrankius. Cut-e testai ir klausimynai yra moksliškai pagrįsti, sertifikuoti pagal tarptautinius reikalavimus.

Žinome, kad vadovai ir personalo specialistai turi įvairių nuostatų ir abejonių dėl darbuotojų testavimo ir vertinimo.

Papildoma informacija, gauta naudojant tiksliniai parinktus vertinimo įrankius, leidžia priimti pagrįstus talentų valdymo sprendimus, kurie taupo laiką ir pinigus, kuria vertę. Taip sugrįžta investicijos.


 Ugdymo / įvertinimo centras

Kelios „akys“ geriau, nei viena nuomonė

Tinkamas žmogus tinkamoje vietoje – kiekvieno vadovo siekiamybė. Kaip sužinoti, kokios darbuotojo stiprybės, kuria linkme jį toliau nukreipti, ar jo paties norai atitinka realius gebėjimus ir potencialą? Tiesioginio vadovo nuomonė ar paties darbuotojo lūkesčiai dažnai nėra pakankamas pagrindas priimti sprendimus dėl karjeros planavimo ir tolimesnio ugdymo krypties. Norisi užsitikrinti, kad planuojamos investicijos bus tikslingos, ypač kai kalbame apie kertinius žmones ir jų išlaikymą organizacijoje.

Ugdymo/įvertinimo centro metodas kompleksiškai vertina kompetencijas, pasitelkiant skirtingus matavimo instrumentus (praktinės užduotys, simuliacijos, testai, klausimynai, kt.). Tiksliniai paruoštas vertinimo instrumentų rinkinys ir yra „kelios akys“, užtikrinančios vertinimo išsamumą ir suteikiančios galimybę palyginti kelių žmonių vertinimų rezultatus.

Cut-e įrankiai leidžia sutrumpinti ir supaprastinti procesą ugdymo centre: aptariame, kokias kompetencijas norime įvertinti, parenkame atitinkamų testų rinkinį, konsultantai parengia porą tikslinių simuliacijų, ir gauname testų ir stebėjimų rezultatais pagrįstas rekomendacijas. Darbuotojas atitraukiamas nuo darbo tik porai valandų praktinėms užduotims atlikti (stebint konsultantams), o testus jis atlieka internetu sau patogiu metu.

Kas iš to organizacijai? – išsamus kompetencijų vertinimas per protingas laiko sąnaudas.

Kas dar iš to organizacijai? – stiprėja grįžtamojo ryšio kultūra organizacijoje, nes ugdymo centro išvadomis paremtas grįžtamasis ryšys yra taiklus, argumentuotas ir nukreiptas į ugdymą.

Daugiau informacijos: www.cut-e.com