Naujienos

Kai negali nesikeisti

Kai negali nesikeisti

KAM SKIRTA?

Ši programa skirta vadovams, kurie nuolat atsiduria permainų priekyje ir dažnai neturi daug pasirinkimo – jie tiesiog privalo įgyvendinti permainas. Jiems reikia tvarkytis su dvejopu spaudimu – tų, kurie nelabai nori permainų, ir tų, kurie jas inicijuoja siekdami visai organizacijai svarbių tikslų. Nuo vidurinės grandies vadovų turimų žinių ir įgūdžių apie permainų valdymą stipriai priklauso pačių permainų įgyvendinimo sėkmė.


KAS?

Tai – permainų programa apie permainų suvaldymą esančioje organizacijos sistemoje. Šioje programoje diskutuosime ir mokysimės: “plačiau pamatyti” situaciją, kad galėtume geriau pasirinkti priemones, kurios padeda energizuoti kitus žmones bendriems tikslams, “atstrigti” užstrigus, susitvarkyti su savo ir kitų įtampomis, kylančiomis susidūrus su neapibrėžtumais ir neaiškumais.

Permainų suvaldymo “įrankis” yra ir pats vadovas, tad mokysimės atpažinti ir valdyti savo emocijas, ugdytis asmeninį atsparumą ir lavinti įgūdžius reguliuoti “temperatūrą” sistemoje, kad būtų pakankamai dėmesio reikalingiems darbams, bet ne per daug įtampos.

Mokymų programa susideda iš keturių modulių:

Plačiau >>> Plačiau >>> Plačiau >>> Plačiau >>>

KADA?

Programos pradžia – 2020 m. vasario 28 d.

Programos pabaiga – 2020 m. lapkričio 18 d.

Programos trukmė – 13 dienų (104 akad. val.)


KUR?

Tony Resort, Anupriškiu kaimas 2, Anupriškės, Trakai


INVESTICIJA

13 dienų mokymų programos kaina – 3270,00 EUR + PVM


Kviečiame į praktinius mokymus, į kuriuos dalyvius kviečiame atsinešti savo permainos (buvusios, esamos ar planuojamos) atvejį. Mokymų metu nagrinėsime įrankius ir praktikuosime įgūdžius atpažinti priežastis, sukeliančias pasipriešinimą, lavinsime įgūdžius suvaldyti sudėtingas situacijas savo atsineštuose realiuose permainų atvejuose.

REGISTRACIJA