Naujienos

Emilija Miliūtė-Piekienė

Pardavimų projektų vadovė
Tel. 8 6 182 6754
  • Atsakomybės sritis: verslo ir viešojo sektoriaus klientų poreikių analizė, tinkamų sprendimų pasiūlymas ir pardavimų projektų koordinavimas
  • 6+ metų praktinė darbo patirtis B2B pardavimų srityje
  • 3+ darbo su komanda patirtis
  • 3+ procesų valdymo patirtis
  • Verslo vadybos bakalauro laipsnis (Kauno technologijos universitetas, Lietuva)

Emilijos ilgametės pardavimų patirties rezultatas – gebėjimas išgirsti klientų poreikius ir juos paversti kūrybiškais bei veiksmingais sprendimais. Dirbdama su komanda Emilija suformavo puikius organizacinius įgūdžius, o darbas procesų valdymo srityje išmokė žvelgti į situacijas plačiai, matyti ne tik smulkius procesų fragmentus, tačiau ir bendrą situacijos paveikslą.

Emilija yra komandos žmogus: dalyvauja įmonės vidiniuose projektuose, aktyviai domisi naujausiomis mokymų tendencijomis ir savo sukauptą patirtį bei žinias pritaiko ieškant geriausio sprendimo klientams kylančiuose iššūkiuose.

Spartus gyvenimo tempas verčia rūpintis savo sveikata. Šiame gyvenimo etape Emiliją galima priskirti aktyvios gyvensenos entuziastams. Dažnai jos laisvas laikas praleidžiamas Crossfit treniruočių salėje, važinėjant dviračiais ar keliaujant. Sportas jos manymu ugdo ištvermę, stiprina charakterį ir moko siekti užsibrėžtų tikslų. Kūrybiškumą Emilija ugdo pasitelkus teptuką į rankas, mėgėjiškai tapydama ant drobės.