Naujienos

Naujienos

Apie ką darbe niekas garsiai nekalba: kaip įveikti stiprų nerimą ir paniką?

2017-01-18
Apie ką darbe niekas garsiai nekalba: kaip įveikti stiprų nerimą ir paniką?

OVC Consulting džiaugiasi pradėjusi dirbti kartu su konsultante Vaida Liaudanskiene. Vaidos ekspertinė sritis – psichologinė gerovė: streso, emocijų ir energijos valdymas.

Norime pristatyti naujausius Vaidos mokymus „Apie ką darbe niekas garsiai nekalba: kaip įveikti stiprų nerimą ir paniką?“

Jei esate darbe ar po jo patyrę tokius kūno pojūčius, kurie atsiranda be priežasties, lyg iš giedro dangaus ir jus neramina:

?

  • jausmas, kad trūksta oro, sunku įkvėpti ar „kąsnio“ pojūtis gerklėje;
  • nežinia kodėl besidaužanti širdis, diskomfortas ar skausmas krūtinėje
  • keistas drebulys, galvos svaigimas, silpnumas, pykinimas, ar pojūtis, kad pila karštis?

Šie mokymai skirti Jums!

Ar žinojote, kad mažiausiai kas dešimtas žmogus gyvenimo eigoje yra patyręs šiuos nemalonius pojūčius? Dažnai tai yra jauni, daug dirbantys, perspektyvūs žmonės. Nemažai daliai jų, tai labai trukdo: krenta produktyvumas darbe, didėja darbų kaita, prastėja gyvenimo kokybė.

Jeigu pavargote nuo nežinios ir norite pagaliau išsiaiškinti, kas su jumis vyksta, bei išmokti, kaip galite sau efektyviai padėti, psichologė, konsultantė Vaida Liaudanskienė kviečia į atvirus mokymus. Mokymuose gausite tikslius atsakymus „kas ir kodėl“, išgirsite praktiškų patarimų bei įgysite tam įveikti reikalingų įgūdžių.

Plačiau apie mokymus: apie-ka-darbe-niekas-garsiai-nekalba_-kaip-iveikti-stipru-nerima-ir-panika


Paskutinės naujienos