Naujienos

Naujienos

„Best Employers 2014“ apdovanojimų akimirkos (video)

2014-10-23
„Best Employers 2014“ apdovanojimų akimirkos (video)

Trečius metus iš eilės paskelbtos „Best Employers“ titulus Baltijos šalyse pelniusios organizacijos. Geriausiais darbdaviais 2014 m. tapo bendrovės „Adform“, „Cramo“ ir „Lietuvos draudimas“.

Visos OVC Consulting komandos vardu sveikiname „Best Employer“ titulus gavusias organizacijas – jų vadovus ir visus darbuotojus. Linkime drąsiai didžiuotis savo titulu bei būti pavyzdžiu kitoms organizacijoms, keliant bendrą įsitraukimo lygį šalyje. Šis titulas patvirtina, kad šios organizacijos išskirtinai geba kalbėtis su savo žmonėmis ir dėl to tinkamai derinti organizacijos ir darbuotojų lūkesčius ir poreikius bei užsitikrinti visų lygmenų darbuotojų tikėjimą organizacijos ateitimi bei pasitikėjimą vadovybe. Vertinamas darbdavys yra tas, kurio Jūsų darbuotojai jaučiasi vertinami.

Kviečiame prisiminti spalio 8 dieną vykusių „Best Employers 2014“ apdovanojimų akimirkas.

Daugiau nei du dešimtmečius pasaulyje, o trečius metus Baltijos šalyse atliekamas „Best Employers Study“ suteikia galimybę palyginti save su skirtingų sektorių bei įvairaus dydžio organizacijomis. Tyrimas atliekamas apklausiant visus dalyvaujančios organizacijos darbuotojus bei aukščiausio lygmens vadovus, o Geriausiais metų darbdaviais tampa tie, kurie sugeba efektyviai valdyti tyrime matuojamus tvariai organizacijų veiklai svarbius faktorius.

„Best Employers Study“ nuo 2012 m. Baltijos šalyse vykdo konsultacijų ir mokymo kompanija „OVC Consulting“, kuri yra oficiali tyrimo metodiką sukūrusios pasaulinės konsultacijų kompanijos „Aon Hewitt“ atstovė. Baltijos šalyse 2012 m. – 2014 m. tyrime iš viso dalyvavo 90 organizacijų iš įvairių sektorių, apklausta virš 19 tūkst. respondentų, resprezentuojančių virš 48 tūkst. darbuotojų. Pasaulio mastu tyrime dalyvavo 6 tūkst. kompanijų iš 155 šalių, apklausta 7 mln. respondentų.


Paskutinės naujienos