Naujienos

Naujienos

Startuoja Coaching Excellence Club

2013-09-09

Per pastaruosius metus koučingas tapo neatsiejama OVC Consulting dalimi – 3 akredituoti koučingo specialistai (ACC), Mirolanda Trakumaitė, Nomeda Kuodienė ir Tomas Misiukonis, dviejų pirmųjų knygų apie koučingą autorius Lietuvoje, veda ne tik individualias koučingo sesijas vadovams ir specialistams, koučingo mokymus pradedantiesiems ir pažengusiems, bet ir diegia koučingo kultūrą organizacijose. 2012 metais OVC Consulting pristatė naujieną – Coaching Excellence Club – erdvę ir laiką bendraminčiams profesionalams, kur jie kartu tobulina koučingo įgūdžius. Pirmojo klubo nariai – tai dvylika įvairių Lietuvos organizacijų atstovų, kurie susitinka vieną kartą į mėnesį lavinti savo koučingo kompetencijų ir, tuo pačiu, investuoja savo laiką į asmeninį tobulėjimą bendraminčių kompanijoje.

Kaip tapti klubo dalimi?

Coaching Excellence Club kviečia jungtis naujus narius – 12 profesionalų iš įvairių Lietuvos kompanijų. Kokie būdvardžiai geriausiai apibūdintų šį klubą? Jauku, stipru, profesionalu.

Ką veiksime Coaching Excellence Club?

Praktikuosime koučingo pokalbius tarpusavyje

Gilinsimės ir praktiškai pritaikysime naujus koučingo modelius, metodikas ir technikas

Diskutuosime įvairiais žmonių tobulėjimo ir augimo klausimais

Vesime demonstracinius koučingo pokalbius

Aptarsime naujausius koučingo leidinius

Kviesime šviesius ir išmintingus svečius

Darysime savarankiškus pristatymus, kuriuos ves patys klubo nariai

Dalinsimės patirtimi

Klubo susitikimai:

Mes susitiksime vieną kartą į mėnesį, 10 kartų per metus. Vieno susitikimo trukmė:  3 val. su viena 15 minučių pertrauka. Klubo susitikimai prasidės 17 val. ir tęsis iki 20 val.

Informacija ir registracija:

Daugiau informacijos Jums suteiks klubo šeimininkė Laura Bojarskytė, OVC Consulting Rinkodaros projektų vadovė, tel. 86 86 90989.

Vietų skaičius ribotas. Prašome registruotis: laura@ovc.lt

Tobulėti linkinti,

OVC Consulting komanda


Paskutinės naujienos