Naujienos

Naujienos

Konsultantai, atitinkantys aukščiausius profesinius ir etikos standartus

2015-12-14
Konsultantai, atitinkantys aukščiausius profesinius ir etikos standartus

2015 metų rudenį keturi OVC Consulting konsultantai, turintys sertifikuoto vadybos konsultanto (angl. CMC) statusą, buvo resertifikuoti Lietuvos vadybos konsultantų asociacijos (LVKA), kuri 2015 m. rugpjūčio mėn. tapo pilnateise ICMCI (angl. International Council of Management Consulting Institutes) nare ir įgijo teisę atlikti CMC sertifikavimo ir  resertifikavimo procedūras.

2011 metais šį sertifikatą įgiję OVC Consulting Valdybos pirmininkas Virginijus Lepeška, direktorius ir konsultantas Paulius Avižinis, vyr. konsultantas Tadas Žibūda ir partnerė bei konsultantė Diana Palivonienė sėkmingai praėjo resertifikavimo procesą, susidedantį iš dviejų pagrindinių etapų: dokumentų vertinimo bei konsultavimo projektų pristatymo ir individualių pokalbių.

Sertifikuotas vadybos konsultantas (angl. CMC),  yra konsultantas, atitinkantis aukščiausius profesinius ir etikos standartus, yra patikimas ir kompetentingas, bei turi solidžios patirties. CMC sertifikatas suteikiamas penkeriems metams. CMC sertifikavimo reikalavimai ir Lietuvos vadybos konsultantų asociacijos sertifikavimo sistema užtikrina, kad sertifikuotas vadybos konsultantas nuolat tobulina savo įgūdžius ir turi naujausias profesines žinias, o norint pratęsti sertifikato galiojimą tenka vėl įrodyti atitikimą standartams.  Skaičiuojama, jog 2014 metais CMC statusą turi virš 7000 sertifikuotų vadybos konsultantų iš 45 pasaulio šalių.

„CMC – tai ne tik pripažinimas ir įvertinimas, bet ir didžiulė atsakomybė už profesionalias ir etiškas paslaugas, įpareigojimas kurti dar didesnę vertę klientui, aiškus kokybės reikalavimų verslo konsultacijose suvokimas. Svarbu, kad sertifikatas nesuteikiamas amžiams – kas penkerius metus kiekvienas privalės iš naujo įrodyti, kad yra vertas CMC vardo“, – sakė LVKA prezidentas Aleksandras Abišala.


Paskutinės naujienos