Naujienos

Naujienos

Darbo teisė ir personalas 2015: Ar jūsų darbuotojai dirba visu 100%?

2015-09-07
Darbo teisė ir personalas 2015: Ar jūsų darbuotojai dirba visu 100%?

mantas-tvarijonavicius-2Žmogiškieji ištekliai ir personalas, naujasis darbo kodeksas ir jo komentarai, geroji HR patirtis, psichologinės temos, LAT sprendimai ir kontraversiška praktika, didžiausios darbdavių klaidos ir praktiniai patarimai. Nauji pranešėjai ir dar daugiau temų tryliktojoje metinėje Darbo teisės ir personalo 2015 konferencijoje rugsėjo 23 d. Kaune ir rugsėjo 24 d. Vilniuje.

Konferencijoje išgirsite daugiau nei 20 pranešėjų – visi bene geriausi darbo teisės ekspertai, advokatai, žmogiškųjų išteklių ir personalo profesionalai su naujausiomis įžvalgomis ir praktiniais patarimais. Net 4 paralelės salės pasirinkti tai, kas naudingiausia.

Tarp visų ekspertų ir praktikų, konferencijoje pranešimą skaitys OVC Consulting partneris ir konsultantas dr. Mantas Tvarijonavičius. Jo pranešimas „Ar jūsų darbuotojai dirba visu 100%?“ bus koncentruotas į darbuotojų psichologinį įgalinimą.

Šių metų konferencijos metu rasite ir vienintelę tokio pobūdžio žmogiškųjų išteklių parodą Lietuvoje, kurioje galėsite susitikti su lyderiaujančiais HR sprendimų ir įrangos tiekėjais, išgirsite apie naujausias tendencijas ir inovacijas darbuotojų įdarbinimo, mokymų ir tobulėjimo, kitose HR srityse.

Daugiau informacijos apie renginio programą ir registracija: www.darboteise2015.lt


Paskutinės naujienos