Naujienos

Naujienos

Debatai – būdas ne tik argumentuoti, bet ir strateguoti

2015-07-13
Debatai – būdas ne tik argumentuoti, bet ir strateguoti

Birželio 30 dieną Europos parke mūsų konsultantė Viktorija Matusevičiūtė vedė sesiją Lietuvos atsakingo verslo asociacijai (LAVA), kuri vienija įvairiose srityse dirbančias įmones ir organizacijas, siekiančias veikti atsakingai ir įgyvendinti darnaus vystymosi principus. LAVA remiasi etiškos veiklos principais, gerbia darbuotojų žmogaus ir darbo teises, saugo aplinką, netoleruoja korupcijos, siekia pilietinės visuomenės kūrimo. OVC Consulting yra šios asociacijos narė.

20150630_133909Sesijos metu dalyviai kartu su konsultante diskutavo apie tai, kas yra socialiai atsakingas verslas šiandien, interaktyvia forma išgrynino ir įprasmino LAVA misiją ir vertybes. Susipažinę su debatų formatu ir konstruktyvaus argumentavimo principais aptarė, kokią vertę asociacija kuria nariams ir kaip ją didinti. Praktiniai debatai padėjo asociacijos nariams įvardyti stipriąsias ir tobulintinas asociacijos veiklos sritis. Renginio pabaigoje dalyviai sugeneravo ateities veiksmų ir iniciatyvų sąrašą, kuriame socialinės atsakomybės matavimo įrankio, padėsiančio organizacijoms pasilyginti, kūrimas, asociacijos narių dalijimosi gerosiomis praktikomis ir patirtimi mechanizmo stiprinimas, asociacijos plėtra Lietuvoje ir kt.

LAVA tarybos pirmininkės Audronės Alijošiūtės atsiliepimas:
„Dėkoju Viktorijai už konstruktyvų renginį. Viktorijos puikus moderavimo stilius – ramus, bet kartu ir įtraukiantis, pasiekiantis puikius rezultatus  – iš sesijos išsinešėme aiškų sekančių veiksmų ir atsakomybių sąrašą. Būtų įdomu dar labiau pasigilinti į debatų struktūrą ir praktiką, bet čia jau kitam kartui.“