Naujienos

Naujienos

Efektyvaus rašymo mokymai: ataskaitos nebebus nuobodžios

2016-02-24
Efektyvaus rašymo mokymai: ataskaitos nebebus nuobodžios

Vasario mėn. OVC Consulting konsultantė Viktorija Matusevičiūtė vedė „Efektyvaus rašymo“ mokymus Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos darbuotojams. 

Pagrindinis mokymų tikslas buvo sustiprinti darbuotojų minčių raštu struktūravimo, išgryninimo, pagrindimo ir vizualizavimo įgūdžius, bei pagerinti darbuotojų rašymo įgūdžius, rengiant ataskaitas, tarnybinius raštus, pažymas, kitus tekstus. Ypatingas dėmesys mokymų metu buvo skirtas metinės ataskaitos rengimui. Tarnyba tikisi, jog ataskaita šiemet bus tikslesnė ir aiškesnė, bei tinkamai pristatys jų per metus nuveiktus darbus, įgyvendinamus ir jau įgyvendintus tikslus.

Šaltinis: www.lygybe.lt

Efektyvaus rasymo mokymai_Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba_Viktorija Matuseviciute_OVC Consulting

Mokymai „Efektyvus rašymas – kaip struktūruoti, argumentuoti ir vizualizuoti“ skirti sustiprinti minčių struktūravimo, išgryninimo, pagrindimo ir vizualizavimo įgūdžius suteikiant reikalingų žinių, praktinių patarimų ir įrankių. Praktinį seminarą sudaro trys dalys: ataskaitų struktūravimas, idėjų argumentavimas ir duomenų vizualizavimas. Seminaro pagrindas – argumentavimo teorijos, žurnalistikos, reklamos ir dizainu paremto mąstymo (angl. Design thinking) principų, technikų ir gerųjų praktikų rinkinys.

Atviri mokymai „Efektyvus rašymas – kaip struktūruoti, argumentuoti ir vizualizuoti“ vyks 2016 m. lapkričio 17 d. Tuo tarpu kviečiame registruotis į kitus atvirus konsultantės Viktorijos Matusevičiūtės mokymus:

OVC Consulting atvirų mokymų 2016 metų grafiką rasite čia: ovc.lt/atvirieji-mokymai