Naujienos

Naujienos

Grįžtamasis ryšys: kai klientai tampa produktų bendrakūrėjais

2015-08-04
Grįžtamasis ryšys: kai klientai tampa produktų bendrakūrėjais

Šių metų pavasarį, tęsdami OVC Consulting naujienų pristatymo renginius su OVC PRO ženklu, savo klientus pakvietėme į OVC PROtotipą, kurio metu pristatėme metus brandintą dinamišką žaidybinių sprendimų liniją kartu su inovacijų, mokslo ir technologijų meistrais bei pakvietėme klientus ją pratęsti kartu.

Klientai pirmą kartą tapo naujienų ambasadoriais

Žaidybinių sprendimų linijos žvaigždėmis tapo trys naujos OVC ekspertų sukurtos simuliacijos. Klientus renginio metu pakvietėme tapti šių simuliacijų ambasadoriais bei savo organizacijose ne tik nemokamai išbandyti šias visiškai naujas ugdymo priemones, bet ir, suteikiant grįžtamąjį ryšį, tapti jų bendrakūrėjais. Burtai lėmė, jog strateginio mąstymo ir bendradarbiavimo simuliacijos „Šilko kelias“ ambasadoriais tapo verslo teisės advokatų kontorų grupė „TRINITI“, klientų aptarnavimo simuliacijos „Tropikų uostas“ – SODRA, o simuliacijos „Grįžtamojo ryšio praktika“ ambasadoriais tapo – „Versli Lietuva“ komanda.

Nebijodami klysti, nusižengdami principui, jog OVC PRO metu turime pristatyti tik išbaigtus ir dar niekam nematytus produktus, mes gavome neįkainojamą grįžtamąjį ryšį iš savo klientų. Tų, kuriems kūrėme ir į kurių problemas pasižiūrėjome būtent per žaidybos prizmę.

OVC PRO_grįžtamojo ryšio praktika_klientu nuomone
Tokiomis mintimis apie grįžtamąjį ryšį pasidalinimo OVC PROtotipo renginio dalyviai.

Nauja grįžtamojo ryšio įgūdžių ugdymo forma

20 metų mūsų konsultantai įvairių organizacijų vadovams ir specialistams padeda ugdyti bendravimo ir darbo su žmonėmis įgūdžius. Per tą laiką išmėgintos įvairios mokymo formos – nuo įprastinės paskaitos iki mokomųjų video filmų. Ekspertai pastebi, kad poreikis stiprinti darbo su žmonėmis įgūdžius nemažėja, ir teigia, jog tai yra įgūdžiai, kuriuos žmonės gali tobulinti visą gyvenimą.

Norint, kad grįžtamasis ryšys pasiektų savo tikslą, tai yra – paskatintų tobulėti – reikia mokėti tiek efektyviai jį išsakyti, tiek tinkamai priimti. Kalbant apie grįžtamąjį ryšį organizacijose, tradiciškai įsivaizduojamas pokalbis tarp vadovo ir pavaldinio. Tačiau grįžtamąjį ryšį gali išsakyti ir kolega kolegai, ir pavaldinys vadovui.

Simuliacija „Grįžtamojo ryšio praktika“ – tai mokomoji, ugdomoji priemonė, imituojanti įvairias realioje darbo aplinkoje kylančias situacijas bei leidžianti dalyviams struktūruotai išbandyti konstruktyvaus grįžtamojo ryšio teikimo – priėmimo principus.

Ambasadorių įvertinimas

Simuliacijos „Grįžtamojo ryšio praktika“ ambasadoriai „Versli Lietuva“ jau baigė savo darbą – du kartus išbandę šią naują ugdymo priemonę drauge su partneriu ir konsultantu dr. Mantu Tvarijonavičiumi, jie pasidalino su mumis grįžtamuoju ryšiu, leidusiu tobulinti simuliacijos turinį ir maksimaliai jį priartinti prie šiandienos organizacijų patiriamų iššūkių darbuotojų ugdymo srityje.

OVC PRO_grįžtamojo ryšio praktika_ambasadorius_versli lietuva_ivertinimas

Simuliacijos eiga

Įtraukiančios vaidmenų simuliacijos metu, jūs tapsite organizacijos „X“ darbuotojais ir įsijausite į konkrečius vaidmenis – vadovo, administratorės, projektų vadovo. Dirbdami trijulėse (grįžtamojo ryšio teikėjas, grįžtamojo ryšio gavėjas ir stebėtojas) – teiksite ir priimsite grįžtamąjį ryšį. Be to, simuliacija sukurta taip, kad, dinamiškai besikeisdami vaidmenimis, jūs kiekvienas atliksite grįžtamojo ryšio teikėjo, priėmėjo ir stebėtojo roles.

Realistiška simuliacijos istorija ir kontekstas suteiks jums galimybę grįžtamojo ryšio situacijas priartinti prie savo realių darbinių iššūkių, palyginti skirtingus elgesio modelius, ieškoti būdų, kaip simuliacijos metu įgytus išmokimus perkelti į savo kasdieninį bendravimą.

OVCPROtotipas (138)

Rekomendacijos

Simuliacija Grįžtamojo ryšio praktika tinka ir vadovams, ir specialistams, ir dirbantiems klasikinėse, ir matricinėse struktūrose, valstybės įmonėse ir versle. Tai – universalus ir smagus subtilių bendravimo įgūdžių ugdymo metodas. Ypač rekomenduojame kartu su ilgalaikėmis vadovų ir talentų ugdymo programomis.


Paskutinės naujienos