Naujienos

Naujienos

Inovacijų diena 2016: ambicija aplenkti save

2015-09-29
Inovacijų diena 2016: ambicija aplenkti save

Šiandien visi OVC Consulting darbuotojai susitiko Inovacijų dienoje 2016 ir pradėjo naujų sprendimų kūrimo proceso ciklą, kurio finalas – OVC PRO renginys, įvyksiantis 2016 metų balandį.

Kurti naujus sprendimus būtent tokia forma susiburiame jau ketvirtąjį kartą, o rezultatus klientams pristatėme jau trijuose OVC PRO ženklu pažymėtuose renginiuose. 2012 metais savo klientus pirmą kartą pakvietėme į meno, žinių ir inovacijų sintezę OVC PROjekcija, 2014 metais kvietėme pasivaikščioti po mūsų istorijas OVC PROmenada, o 2015 metais pakvietėme į OVC PROtotipą, vertą tūkstančio iliustracijų.

Per šiuos trejus metus sukūrėme ir rinkai pristatėme dviženklį skaičių naujų sprendimų, bendradarbiavome su eile meno, technologijų, inovacijų ir kitų  sričių profesionalų, atradome naujas vietas, išskirtinius sprendimus ir pasidalinome jais su klientais, ir kasmet kėlėme sau vis aukštesnę kokybės kartelę, turėdami ambiciją aplenkti save.

Šių metų Inovacijų dienai pasirinkome netradicinę erdvę – Energetikos ir technikos muziejų. IMG_4437Dieną pradėjome su dr. Aurimu Juozaičiu, kuris su mumis pasidalino naujausiomis suaugusiųjų mokymosi tendencijomis bei įžvalgomis apie besimokančios organizacijos sąvoką. Likusią dienos dalį skyrėme naujų sprendimų linijos kūrybinėms paieškoms, remdamiesi vasaros laikotarpiu atlikta mūsų klientų apklausa bei pasauliniais tyrimais apie ateities organizacijų mokymosi tendencijas ir poreikius.

Inovacija – tai ne tik idėja, bet ir jos įgyvendinimas. Tad, susibūrę į mišrias komandas, ateinančius pusę metų vystysime naująją OVC Consulting sprendimų liniją ir jau balandį pakiesime jus išbandyti tai, ko rinkoje dar nėra.


Paskutinės naujienos