Naujienos

Naujienos

Įvyko ketvirtasis Everyday Debates Club narių susitikimas

2015-06-18
Įvyko ketvirtasis Everyday Debates Club narių susitikimas

Praėjusį ketvirtadienį įvyko ketvirtasis Everyday Debates Club narių susitikimas. Šis susitikimas buvo skirtas kūno kalbos valdymui viešųjų pasisakymų metu. Klubo nariai žiūrėjo ir analizavo praktinės užduoties – debatų vaizdo įrašą, aptarė kiekvieno nario kalbą. Vėliau klubo nariai kartu su klubo vadove, OVC Consulting konsultante Viktorija Matusevičiūte, teikė grįžtamąjį ryšį bei diskutavo, kaip spręsti asmeninius viešo kalbėjimo iššūkius.

Trijų ankstesnių susitikimų metu klubo nariai aptarė ir išmoko, kaip praktiškai taikyti įtaigaus argumentavimo ir nerimo valdymo strategijas, susipažino su debatų formatu ir taisyklėmis. Praktinių treniruočių metu vyko debatai kiekvienam vadovui aktualiomis temomis: kas turi motyvuoti darbuotoją – organizacija ar jis pats; kuo būti geriau – vadovu ar pavaldiniu ir kodėl. Savo įžvalgomis, ir įkvepiančiais patarimais su klubo nariais dalinosi svečiai OVC Consulting direktorius ir konsultantas Paulius Avižinis bei debatų specialistė Ada Sakalauskaitė.

Dvylika klubo narių jau beveik įpusėjo dešimties susitikimų kelionę po viešojo kalbėjimo ir argumentavimo pasaulį. Tai buvo paskutinis klubo susitikimas prieš vasaros atostogas. Pailsėję ir pasisėmę vasaros įspūdžių kelionę klubo nariai tęs rugsėjo pradžioje.

Antrojo Everyday Debates Club sezono startas numatomas 2016 m. pradžioje. Jeigu Jus domina galimybė prisijungti, susisiekite el paštu: zivile@ovc.lt


Paskutinės naujienos