Naujienos

Naujienos

Kai kiekviena minutė skaitosi

2015-01-27
Kai kiekviena minutė skaitosi

Gyvename informacijos amžiuje, todėl praktiškai 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę esame atakuojami informacijos srauto ir įvairių užduočių, kurias privalome atlikti. Įvairūs informacijos srautai (dažnai ir trukdžiai) kėsinasi į mūsų „dėmesio eterį“, reikalaudami laiko tam, kas nėra svarbu.  Maža to, tarp daugybės svarbių ir nesvarbių užduočių bei veiklų yra sudėtinga susiorientuoti ir nuspręsti, ką verta daryti, o ko vis dėlto reikia atsisakyti. Be to, ne mažiau svarbus tampa mūsų aplinkos poveikis.

Visi žmonės turi vieną bendrą bruožą – 24 valandas per parą. Tai, kaip kiekvienas nusprendžia panaudoti šias savo turimas valandas, priklauso tik nuo paties žmogaus. Tai yra labai asmenis „ieškojimas“ atsakymų į klausimą „kaip tapti efektyvesniu?“. Asmeninis veiklos efektyvumas niekada nenutinka – jis yra formuojamas ir kuriamas. Kiekvienas žmogus, užduodamas sau reikalingus klausimus, su kiekvienu atrandamu atsakymu treniruoja savo „efektyvios veiklos raumenis“. Tokiu būdu kurdamas didesnę vertę ir organizacijai, kurioje veikia.

Netrukus su jumis pasidalinsime OVC Consulting konsultanto ir žaidybinių produktų vadovo Mindaugo Grajausko paskaitos „Kai kiekviena minutė skaitosi“ video ištrauka. Jos metu Mindaugas apžvelgia pagrindinius psichologinius, vadybinius ir techninius veiklos organizavimo aspektus ir modelius, pristato kelis labai konkrečius metodus ir technikas, kurias pritaikę jau kitą dieną galėsite pradėti treniruoti savo „efektyvios veiklos raumenis“ ir pradėti kurti asmeninę užduočių organizavimo sistemą, o Mindaugo pateikiamas laiko valdymo TOP 10 sąrašas galės tapti puikia pradžia sąmoningo veiklos efektyvumo link ir asmeninių įgūdžių ir įpročių „kolekcija“, kurią būtina vystyti ir treniruoti.

OVC paskaitos – tai pusantros valandos koncentruoto, turiningo, interaktyvaus laiko. Kiekviena tema atrinkta ir paruošta iš vidinio užsidegimo, pagardinta asmeninėmis profesinėmis įžvalgomis bei šiuolaikiniu interaktyviu prieskoniu. Vienu metu paskaitos gali klausytis neribotas skaičius įmonės darbuotojų.


Paskutinės naujienos