Naujienos

Naujienos

Kai OVC Consulting darbuotojams buvo devyniolika

2014-10-24
Kai OVC Consulting darbuotojams buvo devyniolika

Šiandien OVC Consulting švenčia savo devynioliktąjį gimtadienį! Ta proga, dalinamės kiekvieno mūsų darbuotojo istorija ir prisiminimais iš savo devynioliktųjų gyvenimo metų.

Paulius, OVC Consulting direktorius

Kai man buvo devyniolika, aš nešiojau ilgus plaukus (galėjau susirišti kasytę), nes vis dar norėjau būti panašus į Banderas’ą, nors garsiai to niekada nebūčiau pripažinęs. Tiesa, savo gitarą jau buvau pardavęs taip ir neišmokęs ja padoriai skambinti. Tuo metu buvau antro kurso psichologijos studentas ir tuo labai didžiavausi. Dar nebuvau apsisprendęs dirbti su organizacijomis, ir maniau, kad užsiimsiu individualia terapine praktika. Nors dar neturėjau žalio supratimo, kaip tai daroma. Vairavau Opel Kadet. Tuo metu Opelis buvo mano identiteto dalis, nes su juo buvo susiję visokiausių istorijų. Kaip antai – vienintelis būdas į jį įlipti šaltą žiemos rytą būdavo – bagažinė, nes durelės užšaldavo neatidaromai. Buvau vienintelis turintis automobilį kurse ir turėdavau suvežioti į balius visą šutvę, kaip taisyklė, reisuodamas po kelis kartus. Vienas tokių reisų užtruko, kai visus reikėjo suvežti į Palangą. Vakarėlį pabaigiau net normaliai alaus neišgėręs – užmigau iš nuovargio. Tai buvo ta karta opelių, kuriems tinka senas anekdotas: „jeigu tylią tylią naktį, tyliai tyliai prieisi prie opelio, tai išgirsi, kaip jis rūdija“.

Renata, OVC Consulting pardavimų projektų vadovė

Buvau besutinkanti savo vyrą… (sutikau aš jį metais vėliau).

Diana, OVC Consulting partnerė

Kai man buvo devyniolika, pasiėmiau akademines atostogas ir išdūmiau pamatyti pasaulio. Dabar tai būtų nieko ypatingo, bet tai buvo 1991-ieji. Iki dabar atsimenu tą jausmą, kai išlipusi Kopenhagos oro uoste iš lėktuvo jaučiausi patekusi į filmą – taip tai buvo skirtinga nuo man įprastos realybės. Išvažiavusi staiga, gavau išmokti tai, kas dabar atrodo savaime suprantama – naudotis skalbimo mašina, apsipirkti prekybos centre, kalbėti angliškai… Tada turbūt pirmą kartą padariau išvadą, kad pasaulyje nėra savaime suprantamų dalykų – viskas yra tik mūsų įsitikinimai ir įpročiai. Tiesą sakant, tokio „nerealybės“ jausmo kaip tada daugiau neteko patirti. Norėčiau tai pabandyti dar kartą.

Rima, OVC Consulting administratorė

Kai man buvo 19, įsidarbinau į pirmą savo darbą.

Mindaugas, OVC Consulting konsultantas

Kai man buvo devyniolika, aš nė neįtariau, kad egzistuoja tokia profesija kaip verslo konsultantas.

Giedrė, OVC Consulting pardavimų projektų vadovė

Kai man buvo 19 metų, aš pirmą kartą nuvykau į Vokietiją pas studijuojančią sesę ir sau pasakiau, kad tai mano šalis studijoms. Nuo tada ir prasidėjo mano mainų studijos Vokietijoje. Tuos vienintelius metus ragavau studentišką gyvenimą bendrabutyje ir supratau kuriomis Kauno gatvėmis geriau nevaikščioti.

Almanta, OVC Consulting vyr. konsultantė

Kai man buvo devyniolika, sprendžiau klausimą: švedų kalbos, pramoninio dizaino ar organizacijų psichologijos studijos? Pasirinkau pastarąją. Žvelgiant iš dabartinės mano veiklos pusės – manau, kad joje puikiai derėtų visos trys.

Gražvydas, OVC Consulting jaunesnysis konsultantas

Kai man buvo devyniolika… vedžiau savo pirmąjį seminarą!

Silvija, OVC Consulting biuro vadovė

Kai man buvo devyniolika, išvažiavau mėnesiui į kalnus, kelionės išbandymuose patyriau tikrą draugystę, pažinau geriausią draugą…

Tadas, OVC Consulting vyr. konsultantas

Kai man buvo devyniolika, buvo 1998-ieji ir aš nepamenu tiksliai, bet turėjau tuo metu studijuoti pirmame kurse VU informatiką. Iš mokyklos išėjęs pirmūnas Tadas Žibūda susidūrė su matematikos studijų realybe –  šešetukas buvo labai geras balas… Vienintelis dalykas, iš kurio turėjau 10 balų, buvo anglų kalba. Tiesa, dar rugsėjo mėnesį mane grasino išmesti iš universiteto už netinkamą elgesį. Bet čia kita istorija.

Mantas, OVC Consulting partneris

Pirma mintis: kai man buvo devyniolika, buvau išdykęs. Antra (solidesnė) mintis: …laukiau dvidešimties.

Kšištof, OVC Consulting konsultantas

Mano devynioliktieji – tai pokyčių metai. Tuo metu priėmiau keletą principinių sprendimų, kurie daro teigiamą įtaką mano gyvenimui ir iki dabar. Principingai atsisakiau alkoholio ir kitų svaigalų savo gyvenime, ir nevartoju jų iki dabar, pradėjau savanoriauti „Jaunimo linijoje“, kur sukaupiau labai stiprią tiek gyvenimišką, tiek profesinę patirtį, ir kur po to susipažinau su savo nuostabiausia žmona. Nusprendžiau, kad visgi baigsiu fizikos studijas, bet gyvenimą susiesiu su kokia nors kita sritimi, susijusia su pagalba žmonėms – taip ilgainiui tapau konsultantu. Galiausia, perskaičiau daug filosofinės, religinės, ezoterinės ir saviugdos literatūros, kas padėjo išgryninti svarbias vertybes ir gyvenimo nuostatas.

Živilė, OVC Consulting rinkodaros projektų vadovo asistentė

Kai man buvo devyniolika, supratau, kad ne visas pasaulis po mano kojomis ir supratau, kas yra suaugusiųjų pasaulis.

Viktorija, OVC Consulting konsultantė

Kai man buvo devyniolika, savo dvidešimtmečiam draugui sakiau, jog noriu, kad laikas sustotų – juk tai vieninteliai metai, kai jau nebesi aštuoniolikmetis viščiukas, bet dar ir nesi dvidešimtmetis senis.

Laura, OVC Consulting rinkodaros projektų vadovė

Kai man buvo devyniolika, aš dar nežinojau, kad tai bus geriausi ligšiol mano gyvenime metai, sutikti žmonės taps geriausiais draugais, o istorijos, kurios man nutiko, įkvėps mane pradėti rašyti savo blogą.

Virginijus, OVC Consulting steigėjas ir Valdybos pirmininkas

Kai man buvo devyniolika, pradėjau naują savo gyvenimo etapą.  Buvau patenkintas tuo, ką tuo metu buvau pasiekęs.  Buvau pilnas naujų įspūdžių ir veiklos.

Inga, OVC Consulting pardavimų projektų vadovė

Kai man buvo devyniolika, pajutau tą tikrąją laisvę giliau pažinti: aplinką, žmones, knygas, žinias, ir atrodė, kad visur ir su visais reikia bėgti, lėkti, atsakyti, paklausti ir sužinoti, išbandyti  – tuo ir buvo fainas tas laikas, nes atmintyje išlikę įvairios kurioziškos istorijos…

Tomas, OVC Consulting partneris

Kai man buvo devyniolika, aš visas buvau muzikoje!


Paskutinės naujienos