Naujienos

Naujienos

„Koučingo technikos“ ketvirtasis tiražas – jau gruodį

2015-11-04
„Koučingo technikos“ ketvirtasis tiražas – jau gruodį

Antroji OVC Consulting partnerio ir konsultanto Tomo Misiukonio (ACC) knyga „Koučingo technikos“ (Vaga, 2013 m.) susilaukė didelio koučingo entuziastų dėmesio – knyga ne kartą pateko į skaitomiausių knygyno „Vaga“ penketuką, o dabar mus pasiekė žinia, kad gruodžio mėnesį bus išleistas jau ketvirtasis jos tiražas, mat knygų knygynuose beveik nebeliko.

Knygoje (pavartyti ją galite čia) pateikiamos daugiau nei 60 skirtingų koučingo technikų, daugiau nei tūkstantis koučingo klausimų bei patarimai kaip šias technikas taikyti praktikoje.

„Į knygą sudėjau konkrečias koučingo technikas ir užduotis, kurias koučingo specialistai naudoja koučingo pokalbių metu. Iš karto pasakysiu, kad visas knygoje aprašytas technikas esu išbandęs pats, tad jomis tikiu“, – teigia Tomas.

Tomas yra lektorius, akredituotas koučingo specialistas, knygų „Koučingo praktika vadovams“ ir „Koučingo technikos“ autorius bei knygos „Dėmesio, grupė!“ bendraautorius. Tomas taip pat yra tinklaraščio coachingblog.lt ir salesblog.lt įkūrėjas.


Paskutinės naujienos