Naujienos

Naujienos

Mantas Tvarijonavičius: noriu, kad mano vaikai bibliotekose lankytųsi dažniau nei aš

2014-12-29
Mantas Tvarijonavičius: noriu, kad mano vaikai bibliotekose lankytųsi dažniau nei aš

OVC Consulting drauge su kitais mokymo partneriais šiemet įgyvendino projektą „Bibliotekos pažangai 2“, skirtą bibliotekų darbuotojų ugdymui. Beveik 800 bibliotekų darbuotojų suvienodino ir sustiprino savo žinias apie projektų inicijavimą, viešinimą, atstovavimą, inovacijų diegimą ir mokėsi tai pritaikyti praktiškai savo veikloje.

OVC Consulting partneris ir konsultantas dr. Mantas Tvarijonavičius bei asocijuotas konsultantas Mykolas Lepeška bibliotekų darbuotojų grupėms vedė mokymus tema „Atstovavimas ir fondoieška“. Šių mokymų metu dalyviai buvo mokomi, kaip sėkmingai atstovauti savo bibliotekai ir pritraukti investicijas, identifikuojant bibliotekos tikslines grupes ir kuriant jiems aktualias žinutes, kurios skatintų imtis tam tikrų veiksmų ir stiprintų bibliotekos poziciją visuomenėje.

Pasibaigus projektui, visi „Bibliotekos pažangai 2“ dėstytojai buvo pakviesti Kalėdiniam pokalbiui – apie juos, apie projekto įspūdžius ir apie Lietuvos bibliotekų ateitį.

„Jei atvirai, esu retas svečias bibliotekose. Noriu, kad mano vaikai jose lankytųsi dažniau nei aš. Tikiuosi, kad tai, kas padaryta šiame projekte, prisidės prie to, kad bibliotekose lankytųsi daugiau žmonių. Ir jie gautų tai, ko jiems tuo metu labiausiai reikia“ – mintimis dalinosi Mantas.


Paskutinės naujienos