Naujienos

Naujienos

„Mentor Lietuva“‪ kviečia dalintis: #‎kaveikiavaikaipriesKaledas

2015-12-15
„Mentor Lietuva“‪ kviečia dalintis: #‎kaveikiavaikaipriesKaledas

#‎kaveikiavaikaipriesKaledas‬

OVC Consulting prisideda prie asociacijos „Mentor Lietuva“ šviesios ir jaukios iniciatyvos, kuria norima atkreipti dėmesį į vaikų užimtumą žiemos atostogų metu bei skatinti jaunų žmonių kūrybiškumą kaip prevencinę priemonę prieš alkoholio, narkotikų vartojimą vaikų bei paauglių tarpe.

Šios iniciatyvos metu „Mentor Lietuva“ kviečia talpinti nuotraukas, kuriose užfiksuotos akimirkos, iliustruojančios kuo užsiima vaikai prieš didžiąsias metų šventes, pavyzdžiui, apsiperka, pakuoja dovanas, kepa kalėdinius skanėstus, puošia namus, tvarkosi, lanko senelius, su visa šeima eina į kiną, teatrą, t.t. Visos konkurse dalyvaujančios nuotraukos turi būti žymimos žyme ‪#‎kaveikiavaikaipriesKaledas‬. Asociacija žada dovanų, kurias įsteigė partneriai, kurių tarpe ir OVC Consulting.

Praėjusią savaitę taip pat dalyvavome tradiciniame  „Mentor Lietuva“ Padėkos vakare, skirtame Tarptautinei savanorių dienai.

Dalinamės straipsniu apie tai, kas yra mentorystė, ne tik iš „Mentor Lietuva“ savanorių perspektyvos, bet ir iš atsakingo verslo varpinės. Interviu su asociacijos „Mentor Lietuva“ valdybos pirmininku, SEB banko prezidento pavaduotoju ir Verslo bankininkystės tarnybos direktoriumi Aivaru Čičeliu ir „Mentor Lietuva“ projektų koordinatore Giedre Kisiele skaitykite čia: www.verslasatsakingai.lt

Į Lietuvą „Mentor“ atkeliavo SEB banko dėka. SEB ir „Mentor Švedija“ aktyviai bendradarbiauja nuo 1999 metų. SEB dalyvauja mentorystės bei tėvystės įgūdžių lavinimo projektuose, taip pat įtraukia savo darbuotojus į socialinę veiklą bendruomenės labui. SEB bankas Lietuvoje susidomėjo kolegų patirtimi, buvo suorganizuoti keli Lietuvos verslo atstovų susitikimai su „Mentor Švedija“ ir galiausiai 2004 metais buvo nuspręsta įsteigti Asociaciją „Mentor Lietuva“.

Šiuo metu Asociacijos nariais yra AB SEB bankas, advokatų kontora „Valiūnas ir partneriai Ellex“, „Vičiūnų“ grupė, „OVC Consulting“ ir „Alma littera“ įmonių grupė.


Paskutinės naujienos