Naujienos

Naujienos

Kaip treniruoti kūrybingumo raumenį?

2015-10-19
Kaip treniruoti kūrybingumo raumenį?

Rekomenduojame ir kviečiame lapkričio 6 dieną treniruoti kūrybingumo raumenį kartu su OVC Consulting bičiuliais – Tomu Ramanausku ir Kristupu Saboliumi.

„Žmogus, kuris žinojo viską“ – mokymai kūrybingumui treniruoti

Nėra karštesnio žodžio versle už kūrybingumą. Jo reikia visur, sprendžiant užduotis, kuriant idėjas, ieškant naujų verslo kelių. Bet kūrybingumas dažnai „supakuojamas“ į naivokus dešimtukus, paviršutiniškas ir greitas sėkmės formules.

Tomas ir Kristupas, sėkmingai perkamos ir OVC Consulting bibliotekoje taip pat esančios knygos „Žmogus, kuris žinojo viską“ autoriai, kūrybingumą provokuoja naujais būdais: įkvepiančiomis istorijomis, aprėpiančiomis kur kas daugiau nei verslo aplinką (mokslas, menas, sportas, kinas ir t.t.), įtraukiančiais pratimais ir ilgus metus kauptomis žiniomis apie idėjų kūrimą.

Mokymai ypač tinka tiems, kas ieško įkvėpimo idėjoms, nebandytų kūrimo metodikų, negirdėtų istorijų. Čia atskleidžiami būdai, kaip ugdyti dėmesingumą, koncentraciją, sąmoningumą, savivoką. Supažindinama su seniausiomis ir šiuolaikinėmis atminties lavinimo technikomis. Pristatomi išradingo ir netikėto kūrybingumo modeliai.

Kūrybingumo mokymus įvairiomis formomis jau patyrė:

SEB, Carlsberg, Abbvie, Europos Komisija, Investuok Lietuvoje, Publicum Events, TEDx, Login, What’s Next, Inovacijų forumas, Snap fotofestivalis, Campus Vilnius.

Artimiausi mokymai vyks lapkričio 6 dieną,10:00 – 17:00 val. su pertraukomis. Vietų skaičius – ribotas.

Pirkti bilietus ir registruotis: mokymai@zinojo.lt

 

 

 


Paskutinės naujienos