Naujienos

Naujienos

Organizacinės psichologijos konferencijoje pristatyta darbuotojų įsitraukimo tema

2013-04-15
Praėjusį šeštadienį, balandžio 13 dieną, įvyko jau trečioji Organizacinės psichologijos konferencija „Psichologas organizacijoje: sprendimai darbuotojų gerovei kurti”. Konferencijoje buvo gilinamasi į organizacijos darbuotojų gerovės ir jos skatinimo klausimus, įvairių didelių organizacijų atstovai dalijosi gerosiomis praktikomis.

Konferencijoje plačiau pristatyta, kas tai yra darbuotojų gerovė ir dėl ko svarbu apie tai kalbėti. Praktinėse sesijose įvairių Lietuvos ir tarptautinių organizacijų personalo atstovai dalijosi patirtimi apie darbuotojų saugą darbe, darbuotojo įvertinimą ir pripažinimą, kuo svarbi koučingo kultūra kuriant darbuotojo gerovę, kokių iniciatyvų gali imtis organizacija siekdama, kad jos darbuotojas jaustųsi savimi, iš kitos pusės, ką gali duoti darbuotojas organizacijai, kad davimo ir gavimo santykis taptų abipusis.

OVC Consulting vyr. konsultantė ir Įsitraukimo tyrimų vadovė Baltijos šalims Almanta Jakštaitė Vinkuvienė kalbėjo apie darbuotojų įsitraukimo ir darbuotojų gerovės santykį, svarbų tvarių organizacijos veiklos rezultatų pasiekimui. Pranešėja nagrinėjo veiksnius, reikšmingus įsitraukimo ir gerovės užtikrinimui remdamasi Lietuvos 2012 metų Geriausių darbdavių tyrimo rezultatais. Anot Almantos, darbuotojų įsitraukimo užtikrinimas ir visos įsitraukimo kultūros kūrimas organizacijoms tampa vis labiau aktualus. Tai būdas sudaryti aplinką, kurioje žmonės ir gerai jaustųsi, ir aktyviai stengtųsi įgyvendinti organizacijos tikslus bei pasiekti numatytus rezultatus. Praktika rodo, jog tai įgyvendinti pavyksta tik tuomet, kai darbuotojai yra įsitraukę.

Kasmetine tapusią konferenciją organizavo Vilniaus universitetas, Vytauto Didžiojo universitetas ir Lietuvos psichologų sąjunga.


Paskutinės naujienos