Naujienos

Naujienos

OVC Consulting dalyvavo projekte „Patirk“

2013-12-05

Lapkričio mėnesio pradžioje OVC Consulting dalyvavo ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto organizuojamame projekte „Patirk“. Prie OVC Consulting komandos prisijungė Tarptautinio verslo ir komunikacijos antro kurso studentė Neringa Drungilaitė.

Praktikos metu Neringa atliko įvairias kūrybines užduotis, aktyviai dalyvavo rinkodaros skyriaus veikloje, apsilankė koučingo sesijoje bei „Kūrybiškumo ugdymo“ mokymuose. Dalyvaudama šiame projekte Neringa susipažino su įmone ir jos veikla, pamatė organizaciją iš vidaus bei pabendravo su įvairių sričių konsultantais.

„Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę praktiką atlikti būtent OVC Consulting, nes sužinojau daug informacijos apie tai, kaip įmonė dirba viduje, kaip bendrauja kolektyvas. Čia dirbantys žmonės noriai dalinosi patirtimi bei davė gerų patarimų, kurie tikrai pravers ateityje. Manau, kad OVC Consulting – tai puiki vieta karjeros startui“, – sakė Neringa Drungilaitė.

Projektas „Patirk“ buvo organizuojamas trečius metus iš eilės. Renginio pagrindinis tikslas – padėti studentams susipažinti su įvairių organizacijų veikla bei suteikti galimybę įgyti patirties. Šiais metais „Patirk“ pritraukė 19 įmonių, kuriose praktiką atliko 51 studentas.

Daugiau informacijos apie projektą, rasite čia.