Naujienos

Naujienos

OVC paskaitos prie puodelio kavos

2014-11-26
OVC paskaitos prie puodelio kavos

Gana atidėlioti. Neretai gyvenime mus dominantys klausimai atsiduria pirkinių sąrašo gale, tad per skubėjimą ar kasdienių prioritetų išdėstymą, taip ir netenka jų paragauti. Nepaisant to, tiek kvapas, tiek formos, tiek gyvenimo receptai, susiję su konkrečia mus dominančia tema, visada akimirkai mus sustabdo, atkreipia mūsų dėmesį, deja, tik tol, kol važiuojame lifte, mašinoje ar rytais valomės dantis.

Vėliau yra dabar. Šį pavasarį viena iš OVC Consulting pristatytų naujienų buvo OVC paskaitos – tai laikas skirtas kiekvienam, kuris nori sustoti ir pabūti toje temoje, kuri visada traukė, domino, bet per nenumaldomą gyvenimo rutiną buvo atidedama į tą magišką „vėliau“.

Koncentruota ir interaktyvu. OVC paskaitos – tai pusantros valandos koncentruoto, turiningo, interaktyvaus laiko. Kiekviena tema atrinkta ir paruošta iš vidinio užsidegimo, pagardinta asmeninėmis profesinėmis įžvalgomis bei šiuolaikiniu interaktyviu prieskoniu. Vienu metu paskaitos gali klausytis neribotas skaičius įmonės darbuotojų.

Mintys bėgiojant, Nevaikiškos vaikų pamokos, Imunitetas pokyčiams: kodėl neveikia net geriausi receptai?, Nuo gegužinių prie speed dating‘o: kartų skirtumai XXI amžiuje – tai vos kelios OVC paskaitų temos, nes Jūsų pasirinkimo laisvei siūlome daugiau nei 25  paskaitas keturiose srityse.

Prie puodelio kavos, kurią mums paruošė Crooked Nose & Coffee Stories, trumpos istorijos apie OVC paskaitas, kuriomis su klientais ir partneriais dalinomės kovo 25 dieną kasmetiniame didžiausiame OVC Consulting renginyje OVC PRO, skirtame šių metų naujienų pristatymui.


Paskutinės naujienos