Naujienos

Naujienos

OVC pristato: simuliacija Startum erdvėlaivis

2014-05-07

Nekantraudami pristatome Jums naują OVC produktą – strateginį simuliacinį žaidimą Startum erdvėlaivis, kurį sėkmingai išbandė jau ne viena Lietuvos organizacija. Tai ugdomoji priemonė imituojanti realioje komandinio darbo aplinkoje kylančius iššūkius ir perkelianti juos į saugią ir žaismingą aplinką. Įtraukianti simuliacijos forma padeda visai komandai ir atskirai kiekvienam dalyviui įžvelgti savo elgesio, nuostatų ar mąstymo ypatybes, suprasti komandos bendradarbiavimo, sutelktumo, įsitraukimo, pasitikėjimo, pasiskirstymo vaidmenimis/funkcijomis svarbą.

Startum erdvėlaivio įgula iškeliauja į kosmosą su misija. Erdvėlaivyje įvyko avarija, tačiau įgulos nariai nėra tikri, kas nutiko ir dėl kokių priežasčių. Nuo dabar – įgulos rankose Pasaulio ir žmonijos likimas. Dalyviai turi išsiaiškinti, kas nutiko, kaip nutiko, kodėl nutiko ir priimti tinkamus sprendimus, kurie leistų išsigelbėti.

Nuo šiol daugiau apie Startum erdvėlaivį kviečiame sužinoti naujajame tinklapyje www.erdvelaivis.lt.

„Startum erdvėlaivis simuliacinis žaidimas yra patrauklus, kadangi veiksmą perkelia į kitą „erdvę“ ir padeda atsiriboti nuo kasdieninės veikos stereotipų. Tuo pačiu simuliacijos metu puikiai imituojama komandos veikla, kolektyviniai ir individualūs sprendimai, bei dalyvių vaidmuo bendrame kontekste. Simuliacija gerai išryškina tarpusavio ryšius tarp komandos narių, bei akivaizdžiai parodo visoje organizacijoje vykstančius procesus, kas priverčia ilgam susimąstyti.“

Mindaugas Gudiškis, UAB DK „PZU Lietuva“ Tinklo vystymo departamento direktorius


Paskutinės naujienos