Naujienos

Naujienos

OVC PRO naujiena 2014: Laiko formulė

2014-04-15

Kovo 25 dieną pakvietėme savo klientus į kasmetinį didžiausią OVC Consulting renginį OVC PRO, skirtą šių metų naujienų pristatymui. Praėjusiais metais kvietę į žinių, meno ir inovacijų sintezę OVC PROjekcija Jono Meko vizualiųjų menų centre, šiemet pakvietėme pasivaikščioti kartu su mumis OVC PROmenada.

Dalinamės trumpa istorija apie antrąją naujieną – OVC Consulting direktoriaus Pauliaus Avižinio seminarą, kuriam su IQ Polls pagalba pavadinimą išrinko renginio žiūrovai. 52 % balsų gavo pavadinimas  „Laiko formulė: 6e + sveikas protas(2)“.

Visko gyvenime nespėsi, tačiau tu pasirenki, ką suspėti

14 metų ieškojimų ir šeši visa apimantys etapai geresnio savo laiko panaudojimo link. Paulius dalinasi viskuo nuo – iki. Nuo laiko psichologijos iki laiko vadybos, nuo įžvalgų apie gyvenimą iki tiesių elgesio patarimų. Šis seminaras – tai dvi dienos nuoseklios kelionės didesnės tvarkos ir pasitenkinimo savo gyvenimu link. Kelias nėra lengvas, tačiau bent jau aiškus: kryptis ir prasmė, esmėžiūra, drąsa (ne)veikti, organizavimas, efektyvumas ir balansas.

Su laiku negalima išsiaiškinti vieną kartą ir visiems laikams, tačiau judėti link efektyvesnio savo gyvenimo laiko panaudojimo kur kas lengviau su žemėlapiu rankose ir tvarka mintyse.

 Pakvieskite pasikalbėti apie Laiko formulę:

Laura Bojarskytė, Rinkodaros projektų vadovė, OVC PRO renginio kūrybos vadovė

laura@ovc.lt, 8 686 90989


Paskutinės naujienos