Naujienos

Naujienos

OVC PRO naujiena 2014: OVC diskursai ir kiti pasisakymai

2014-05-13

Kovo 25 dieną pakvietėme savo klientus į kasmetinį didžiausią OVC Consulting renginį OVC PRO, skirtą šių metų naujienų pristatymui. Praėjusiais metais kvietę į žinių, meno ir inovacijų sintezę OVC PROjekcija Jono Meko vizualiųjų menų centre, šiemet pakvietėme pasivaikščioti kartu su mumis OVC PROmenada.

Prie puodelio kavos, kurią mums paruošė Crooked Nose & Coffee Stories, dalinamės trumpa ketvirtosios ir paskutiniosios naujienos istorija – apie OVC paskaitas, atrinktas ir paruoštas iš vidinio užsidegimo, pagardintas asmeninėmis, profesinėmis įžvalgomis bei šiuolaikiniu interaktyviu prieskoniu.

Kiekvienas turime istoriją, kuria galime pasidalinti

Neretai gyvenime mus dominantys klausimai atsiduria pirkinių sąrašo gale, tad per skubėjimą ar kasdienių prioritetų išsidėstymą taip ir netenka jų paragauti. Nepaisant to, tiek kvapas, tiek formos, tiek gyvenimo receptai susiję su konkrečia mus dominančia tema, visada akimirkai mus sustabdo, atkreipia mūsų dėmesį, deja, tik tol, kol važiuojame lifte, mašinoje ar rytais valomės dantis.

OVC diskursai ir kiti pasisakymai – tai naujas OVC paskaitų formatas – laikas skirtas kiekvienam, kuris nori sustoti ir pabūti toje temoje, kuri visada traukė, domino, bet per nenumaldomą gyvenimo rutiną, visada būdavo atidedama magiškajam „vėliau“.

Pakvieskite pasivaikščioti:

Laura Bojarskytė, Rinkodaros projektų vadovė, OVC PRO renginio kūrybos vadovė

laura@ovc.lt, 8 686 90989