Naujienos

Naujienos

Papildomas knygos „Koučingo praktika vadovams“ tiražas „Vilniaus knygų mugėje 2016“

2016-01-21
Papildomas knygos „Koučingo praktika vadovams“ tiražas „Vilniaus knygų mugėje 2016“

Džiugiai dalinamės žinia, jog „Vilniaus knygų mugėje 2016“ pasirodys pirmosios lietuviškos knygos apie koučingą „Koučingo praktika vadovams“ („Vaga“) papildomas tiražas.

Tomas-misiukonis-2Knygos autorius, OVC Consulting partneris ir konsultantas Tomas Misiukonis, teigia, jog ši knyga skirta padėti vadovams išmokti taikyti koučingą kasdieniame darbe, vadovaujant ir skatinant savo darbuotojus tobulėti. Joje aptariama koučingo plėtra organizacijose, atskleidžiama jo nauda ir taikymo galimybės tiek individualiu, tiek visos organizacijos lygmeniu; pateikiamas koučingo pokalbio valdymo modelis ir platus praktinių pavyzdžių spektras, pristatant situacijas, kuriose vadovai galėtų taikyti šį pažangų vadovavimo būdą.

Tomas Misiukonis jau ne kartą pasirodė „Vilniaus knygų mugėje“ su šiuo ir kitais leidiniais. Tomas yra dviejų vienintelių lietuviškų knygų apie koučingą: „Koučingo praktika vadovams“ (2012 m., 2015 m.) ir „Koučingo technikos“ (2013 m.) autorius bei knygos „Dėmesio grupė! Praktiniai darbo su grupe būdai ir technikos“ (2014 m.) idėjos autorius. Tomas savo įžvalgomis apie koučingą dalinasi tinklaraštyje coachingblog.lt.

„Vilniaus knygų mugėje 2016“ vyks vasario 25-28 dienomis parodų centre „LITEXPO“.


Paskutinės naujienos