Naujienos

Naujienos

Partnerystė su „Toyota Production System“ (Lean) ekspertu Tetsuya Imura: galimybė vykti į Japoniją arba patirti japonišką TPS dvasią Lietuvoje

2016-02-22
Partnerystė su „Toyota Production System“ (Lean) ekspertu Tetsuya Imura: galimybė vykti į Japoniją arba patirti japonišką TPS dvasią Lietuvoje

OVC Consulting džiaugiasi pasirašiusi ilgalaikės partnerystės susitarimą su Tetsuya Imura, „Toyota Production System“ (TPS, Lietuvoje vadinamos Lean) ekspertu iš Japonijos, dėl bendradarbiavimo konsultavimo ir mokymų srityse Lietuvoje.

Tadas Žibūda_Tetsuya ImuraPartnerystės idėja užsimezgė 2015 metų Japonijos studijų kelionės metu, kuomet OVC Consulting vyr. konsultantas Tadas Žibūda (CMC) studijavo Japonijos įmonių patirtį ir praktikas taikant „Toyota Production System“. Netrukus po to sekė du atvirieji OVC Consulting organizuoti Imura san seminarai Lietuvos organizacijoms, įmonių konsultacijos. Siekdami daugiau ir nuosekliau stiprinti „Toyota Production System“ (Lean) praktikas Lietuvos organizacijose, susitarėme dėl bendradarbiavimo šiose srityse:

  1. Organizacijų konsultavimas „Toyota Production System“ (Lean) diegimo klausimais
  2. Atvirų seminarų organizavimas rinktinėms grupėms
  3. Japonijos studijų kelionės organizavimas (angl. Japan Study Trip)
  4. Ilgalaikių „Toyota Production System“ mokymų programų sukūrimas Lietuvai
  5. Imura san straipsnių ir ekspertinių žinių publikavimas

Tetsuya Imura – „Toyota Production System“ sensėjus, „STI“ konsultacinės įmonės Japonijoje vadovas, savo patirtį sukaupęs dėka ilgalaikio darbo diegiant ir naudojant „Toyota Production System“ Japonijos „Omron“ kompanijoje (viena didžiausių medicininės įrangos gamintojų), įvairiose vadovaujančiose gamybos ir „Toyota Production System“ diegimo pozicijose. Jis konsultuoja „Toyota Production System“ (Lean) diegiančias įmones ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijoje, Čekijoje, Japonijoje, Italijoje, ir kitur. Konsultanto karjerą Europoje pradėjo 2008 metais, įsidarbinęs „STI“ kompanijos konsultantu Vokietijoje.

Pirmasis Lean projektas, kurį įgyvendino OVC Consulting, buvo kompanijoje UAB „Fermentas“ (dabar „Thermo Fisher Scientific Baltics“). Nuo to laiko Lean konsultaciniai projektai įgyvendinti bent penkiolikoje  įmonių, organizuota daug mokymų šia tema. Pagrindinis šios srities konsultantas Tadas Žibūda neišskiria Lean kaip vienintelio būdo tobulėti, jis daug dirba su strategijos, tikslų, atlygio ar kitais organizacijų tobulinimo iššūkiais. Tačiau Tadas pripažįsta, kad Lean yra bene rezultatyviausias metodas, nes jis sukuria konkrečius rezultatus gana greitai ir suteikia įmonei pagrindą greitam ir tikslingam tobulėjimui.

Partnerystė su Imura san suteikia OVC Consulting klientams naujų kelių savęs gerinimui pasinaudojant Japonijos kultūros išmintimi.

Dalyvių atsiliepimus apie pirmuosius atvirus seminarus Lietuvoje, kuriuos vedė „Toyota Production System“ (Lean) ekspertas Tetsuya Imura iš Japonijos kartu su vyr. konsultantu, LEAN ekspertu Tadu Žibūda, rasite čia.

lean_atvirieji-mokymai_lietuvoje


Paskutinės naujienos