Naujienos

Naujienos

Pasirodė naujausia OVC Consulting partnerio dr. Manto Tvarijonavičiaus knyga vadovams

2015-09-22
Pasirodė naujausia OVC Consulting partnerio dr. Manto Tvarijonavičiaus knyga vadovams

Džiaugiamės ir didžiuojamės – OVC Consulting konsultantų knygų kolekciją papildė jau ketvirtoji knyga. Naujausios knygos „Kaip įgalinti?“ (Vaga, 2015 m.) autorius – dr. Mantas Tvarijonavičius.

Knyga „Kaip įgalinti?“ paremta Manto daktaro disertacija „Psichologinis darbuotojų įgalinimas: jo prielaidos ir vaidmuo organizacijoje“ (2007-2014 m., Vilniaus universitetas) – tai vienas pirmųjų tyrimų Lietuvoje, kuriame tiriamas psichologinis darbuotojų įgalinimas. Iš viso tyrime dalyvavo virš 400 darbuotojų ir jų vadovų iš 22 Lietuvoje veikiančių organizacijų.

Šioje knygoje remiamasi disertacijoje pristatytais tyrimo rezultatais ir ten pat detaliau pristatoma įvairių kitų autorių tyrimų apžvalga. Detali tyrimo duomenų analizė, rezultatai ir jų aptarimas pateikiami disertacijos tekste, kuris yra laisvai prieinamas internete.

„Darbuotojų įgalinimas yra dar gana mažai pasaulyje ištyrinėtas ir praktikams pažįstamas reiškinys. Neabejotinos tik jo pasekmės – įgalinti darbuotojai išties geriau dirba ir yra labiau tuo patenkinti. Tuo tarpu pagrindinis knygos klausimas – „kaip įgalinti?“ – turi daugiau nei vieną atsakymo variantą. Kuo daugiau įvairios informacijos turėsite apie įgalinimą, tuo daugiau šansų, kad rasite naujų, jums tinkamų sprendimų, kaip tai padaryti. Dėl to šioje knygoje norėjosi sujungti du informacijos šaltinius – mokslą ir praktiką. Mokslui atstovauja keletas Lietuvoje ir kitose šalyse atliktų tyrimų. Praktikai – aštuoni įvairių Lietuvos organizcijų vadovai. Jie atstovauja tuos vadovus, kurie skiria didelį dėmesį savo žmonėms ir kurie turi sėkmingos darbuotojų įgalinimo praktikos“, – pasakoja knygos autorius.

Kaip igalinti_Mantas Tvarijonavicius_Vaga_2015_OVC Consulting_padeka

Dr. Virginijus Lepeška, OVC Consulting valdybos pirmininkas ir konsultantas

„Tai knyga apie vieną didžiausių iššūkių kiekvieno vadovo darbe – kaip uždegti savo darbuotojus, paskatinti juos veikti dar daugiau ir geriau. Ji išsiskiria originalia konstrukcija: tyrimų rezultatai, teoriniai apibendrinimai organiškai persipina su praktiniais vadovavimo pavyzdžiais, kuriuos pateikia realūs įvardinti vadovai.“

Doc. dr. Dalia Bagdžiūnienė, Vilniaus universitetas

„Įdomiai, betarpišku stiliumi parašyta knyga ne tik suteikia vertingos informacijos, bet ir motyvuoja vadovus tobulėti, ieškoti ir išbandyti įvairias darbuotojų psichologinio įgalinimo praktikas.“

Indrė Bartulytė-Užupė, AB SEB bankas, personalo departamento direktorė

„Ši knyga – puikus koncentratas apie įgalinimą, iliustruotas tyrimais ir mūsų kultūrai pritaikomais praktiniais pavyzdžiais. Ją verta laikyti ant savo darbo stalo ‒ pritaikomų idėjų čia ras tiek pradedantis, tiek jau patyręs įmonės ar personalo vadovas.“

Knygos autorius dr. Mantas Tvarijonavičius (EuroPsy) yra OVC Consulting partneris ir „OnTrack International“ asocijuotas konsultantas Lietuvoje. Nuo 2003 m. dirba mokymų ir organizacijų konsultavimo srityje, veda seminarus ir individualiai konsultuoja vadovavimo, lyderystės, asmeninio efektyvumo bei personalo valdymo srityse.


Paskutinės naujienos