Naujienos

Naujienos

Pasirodė pirmosios lietuviškos knygos apie koučingą antras leidimas

2015-02-13

Mus jau pasiekė pirmosios lietuvių autoriaus, OVC Consulting partnerio ir konsultanto Tomo Misiukonio, knygos apie koučingą antrasis leidimas. Džiaugiamės, jog „Asmeninio ugdymo praktika vadovams“ pasirodė nauju, dar geriau jos turinį atspindinčiu pavadinimu: „Koučingo praktika vadovams“, yra papildyta dviemis naujais skyriais ir išleista 1300 egzempliorių tiražu.

Tomas, kuris po trejų metų nuo pirmojo leidimo jau yra trijų knygų autorius, sako: „Pamenu, koks jaudulys buvo apėmęs, kai į rankas paėmiau pirmąjį šios knygos leidimą. Tai buvo pirmoji mano knyga, pirmas toks patyrimas. Netikėjau ir stebėjausi, kad pavyko. Dabar jau viskas kitaip, bet jaudulys – tas pats.“

Tai pirmoji lietuvių autoriaus knyga apie pasaulyje itin paplitusio koučingo tikslus, problematiką ir taikymo metodus. Knyga skirta padėti vadovams išmokti taikyti koučingą kasdieniniame darbe, vadovaujant ir skatinant savo darbuotojus tobulėti. Joje aptariama koučingo plėtra organizacijose, atskleidžiama jo nauda ir taikymo galimybės tiek individualiu, tiek visos organizacijos lygmeniu; pateikiamas koučingo pokalbio valdymo modelis ir platus praktinių pavyzdžių spektras, pristatantis situacijas, kuriose vadovai galėtų taikyti šį pažangų vadovavimo būdą.

Kitą savaitę knygą jau rasite „Vagos“ knygynuose ir, žinoma, Vilniaus knygų mugėje.


Paskutinės naujienos