Naujienos

Naujienos

Kai kiekviena minutė skaitosi (video)

2015-03-30
Kai kiekviena minutė skaitosi (video)

Dalinamės su Jumis OVC Consulting konsultanto ir žaidybinių produktų vadovo Mindaugo Grajausko paskaitos „Kai kiekviena minutė skaitosi“ video ištrauka.

Paskaitoje Mindaugas apžvelgia pagrindinius psichologinius, vadybinius ir techninius veiklos organizavimo aspektus ir modelius, pristato kelis labai konkrečius metodus ir technikas, kurias pritaikę jau kitą dieną galėsite pradėti treniruoti savo „efektyvios veiklos raumenis“ ir pradėti kurti asmeninę užduočių organizavimo sistemą. O šioje ištraukoje pateikiamas laiko valdymo TOP 10 sąrašas galės tapti puikia pradžia sąmoningo veiklos efektyvumo link bei asmeninių įgūdžių ir įpročių „kolekcija“, kurią būtina vystyti.

Paskaitos idėja

Gyvename informacijos amžiuje, todėl praktiškai 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę esame atakuojami informacijos srauto ir įvairių užduočių, kurias privalome atlikti. Įvairūs informacijos srautai (dažnai ir trukdžiai) kėsinasi į mūsų „dėmesio eterį“, reikalaudami laiko tam, kas nėra svarbu.  Maža to, tarp daugybės svarbių ir nesvarbių užduočių bei veiklų yra sudėtinga susiorientuoti ir nuspręsti, ką verta daryti, o ko vis dėlto reikia atsisakyti. Be to, ne mažiau svarbus tampa mūsų aplinkos poveikis.

Visi žmonės turi vieną bendrą bruožą – 24 valandas per parą. Tai, kaip kiekvienas nusprendžia panaudoti šias savo turimas valandas, priklauso tik nuo paties žmogaus. Tai yra labai asmenis „ieškojimas“ atsakymų į klausimą „kaip tapti efektyvesniu?“. Asmeninis veiklos efektyvumas niekada nenutinka – jis yra formuojamas ir kuriamas. Kiekvienas žmogus, užduodamas sau reikalingus klausimus, su kiekvienu atrandamu atsakymu treniruoja savo „efektyvios veiklos raumenis“. Tokiu būdu kurdamas didesnę vertę ir organizacijai, kurioje veikia.

OVC paskaitos

OVC paskaitos – tai pusantros valandos koncentruoto, turiningo, interaktyvaus laiko. Kiekviena tema atrinkta ir paruošta iš vidinio užsidegimo, pagardinta asmeninėmis profesinėmis įžvalgomis bei šiuolaikiniu interaktyviu prieskoniu. Vienu metu paskaitos gali klausytis neribotas skaičius įmonės darbuotojų. Daugiau apie OVC paskaitas sužinokite čia.


Paskutinės naujienos