Naujienos

Naujienos

„Patirk“: trijų savaičių praktika OVC Consulting rinkodaros skyriuje

2015-12-10
„Patirk“: trijų savaičių praktika OVC Consulting rinkodaros skyriuje

Trečiąjį kartą OVC Consulting prisijungė prie ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Studentų atstovybės organizuojamo projekto „Patirk“, kurio tikslas – įgyti naujos ir neįkainojamos patirties tris savaites atliekant praktiką vienoje iš 19 garsių Lietuvos įmonių.

FullSizeRenderPrie OVC Consulting komandos prisijungė Tarptautinio verslo ir komunikacijos pirmo kurso studentė Brigita Kavaliauskaitė. Dalyvaudama šiame projekte Brigita savarankiškai įgyvendino rinkodaros projektą bei pasiūlė kalėdinę idėją, kuria netrukus pasidalinsime su savo klientais ovc.lt naujienose. Susipažinusi su įmone ir jos veikla, pamačiusi organizaciją iš vidaus, pabendravusi su kolegomis, Brigita dalinasi nuoširdžiu atsiliepimu:

„Labai džiaugiuosi, jog turėjau galimybę šią trijų savaičių praktiką praleisti būtent OVC Consulting įmonėje. Jau nuo pirmų dienų jaučiausi visaverte rinkodaros skyriaus nare, nustebino, jog kolektyvas čia kaip niekad nuostabus. Ne veltui praktikuodamasi OVC susidariau tobulos įmonės vaizdinį, kadangi čia vyrauja supratimas, gera nuotaika, palaikymas, draugiški santykiai ir didelė meilė tam, ką darai. Turėdama galimybę analizuoti konsultantų nuveiktus darbus, skaitydama jų mintis įvairiose ofiso vietose, dar kartelį suvokiau svarbiausias gyvenimo vertybes, gero vadovo, organizacijos, komandos koncepciją ir kitus gyvenimiškus dalykus.  Manau, jog su kiekviena diena iš įmonės parsinešdavau vis daugiau naujų žinių, minčių, patarimų bei pamokų, kas neabejotinai pravers ateityje.“

Dėkojame Brigitai už jos šypseną, pozityvumą ir indėlį į OVC rinkodaros skyrių!