Naujienos

Naujienos

Pirkimų vadovų konferencija 2016: Centralizuoti pirkimai veikia… bet neveikia

2016-02-23
Pirkimų vadovų konferencija 2016: Centralizuoti pirkimai veikia… bet neveikia

„Pirkimų vadovų konferencija 2016“ – penktasis metinis profesinis renginys apie pirkimų vadovams aktualiausius klausimus. Šiemet pagrindinė konferencijos tema – pirkimų valdymo efektyvumas.

Pirkimų valdymo efektyvumas daro itin didelę įtaką įmonės veiklos rezultatams ir pelningumui. Žaliavų ir kitų verslui reikalingų prekių ar paslaugų įsigijimą pirkimų vadovai gali ištobulinti, nes tai dažniausiai pasikartojantys, reguliarūs pirkimai. Kaip pirkimus valdo Lietuvos įmonės? Kaip efektyviai įgyvendinti sudėtingų, retai pasikartojančių pirkimų projektus?

Konferencija skirta už pirkimus atsakingiems specialistams – pirkimų vadovams, finansininkams, tiekimo vadovams, komercijos vadybininkams.

Tadas-2OVC Consulting vyr. konsultantas Tadas Žibūda (CMC) konferencijoje nagrinės „Betapharm“ kompanijos atvejį savo pranešime „Centralizuoti pirkimai veikia… bet neveikia“. 

„Betapharm“ kompanijos pirkimų padalinys įgyvendino pokyčius savo veikloje, o pasiekti rezultatai buvo kiek netikėti – ir puikūs, ir nuviliantys tuo pačiu metu. Tiek pokyčių procesas, tiek rezultatai suteiks progą pasimokyti iš kitų klaidų ir gerosios patirties. Pranešime bus nagrinėjama:

  • Pirkimų centralizavimo eiga. Pranašumai ir trūkumai.
  • Pirkimų proceso automatizavimas.
  • Atvirkštinis e. aukcionas pirkimų procese.
  • Pirkimų padalinio ryšiai su kitais organizacijos padaliniais.
  • Pirkimų padalinio atsakomybės ribos.
  • Pirkimų padalinio vadovo iššūkiai.

Susitikime!

Laikas: 2016 m. kovo 17 d., 9:30 – 15:30 val.

Vieta: „Margis“, Trakų r.

Daugiau informacijos, programa ir registracija: www.vcc.lt 


Paskutinės naujienos