Naujienos

Naujienos

Praėjusią savaitę vyko atvirieji mokymai „Charakteriai kine ir organizacijoje“ su Pauliumi Avižiniu

2015-06-02
Praėjusią savaitę vyko atvirieji mokymai „Charakteriai kine ir organizacijoje“ su Pauliumi Avižiniu

Kiekvieną dieną savo aplinkoje susiduriame su nevienodais, unikaliais, tačiau labai spalvotais žmonėmis. Skirtingų žmonių panašumų ir  skirtumų suvokimas mums suteikia galimybę žengti dar vieną žingsnį asmeninės brandos link. Praėjusią savaitę OVC Consulting direktorius ir konsultantas Paulius Avižinis kvietė į dviejų dienų kelionę po charakterių pasaulį.

Gegužės 26 – 27 d. įvyko pirmieji OVC Consulting organizuojami atviri mokymai „Charakteriai kine ir organizacijoje“, kuriuose dalyvavo skirtingų Lietuvos sektorių įmonių vadovai bei specialistai.

Šiems mokymams dalyviai pradėjo ruoštis iš anksto: gavę gerai žinomų režisierių kurtų filmų sąrašą, jie peržiūrėjo ir susipažino su įvairiais kino personažų charakteriais. Vėliau šis pasiruošimas persikėlė į mokymus: remiantis jau pažįstamais kino personažų charakteriais, dalyviai nuodugniai nagrinėjo devynis klasikinius charakterių tipus bei jų ypatybes, analizavo darbinių situacijų atvejus bei apžvelgė realaus gyvenimo pavyzdžius.

Atsiliepimas_Charakteriai kine ir organizacijose_OVC_PVPA

„Man šie mokymai buvo unikalūs – skirtingi žmonės, skirtingos organizacijos ir tuo pačiu visi žmonės su vienas kitam artimais ir suprantamais džiaugsmais bei iššūkiais. Iš ties esu dėkingas grupei, nes šio seminaro sėkmė iš esmės priklauso nuo to, kiek dalyviai yra žingeidūs, ieškantys, atviri sau ir kitiems, – pasakoja Paulius. – Jutau, kad mokomės kartu. Gavau naujų idėjų, naujų pavyzdžių ir daugiau įkvėpimo toliau tęsti gilinimąsi į temą.“

 


Paskutinės naujienos