Naujienos

Naujienos

Prevencinėje Mentorystės programoje didžiausias verslo savanorių skaičius

2013-12-11

Tarptautinės savanorių dienos proga asociacija „Mentor Lietuva“, kuri siekia apsaugoti jaunus žmones nuo piktnaudžiavimo narkotikais, surengė padėkos koncertą organizacijos savanoriams, dalyvaujantiems Mentorystės ir prevencinių stovyklų programose. Padėkos koncerte OVC Consulting atstovavo direktorius Paulius Avižinis ir ilgametė mentorystės programos dalyvė vyr. konsultantė Mirolanda Trakumaitė.

Asociacija Lietuvoje savo veiklą vykdo jau beveik dešimtmetį. Per šį laiką į įvairias prevencines programas įsitraukė 200 savanorių iš įmonių, kurios yra asociacijos nariai ir partneriai. Asociacijos veiklą užtikrina jos steigėjai ir nariai: SEB bankas, advokatų kontora LAWIN, „Vičiūnų“ įmonių grupė, „OVC Consulting“ ir „Alma littera“ įmonių grupė.

„Asociacija „Mentor Lietuva“ vykdo veiklas, kuriomis skatina paauglius gyventi sveikai, prasmingai leisti laiką, moko juos atsispirti neigiamai aplinkos įtakai. Ryždamiesi tapti savanoriais ir įsitraukdami į šias veiklas, jauniems žmonėms įkvepiame daugiau tikėjimo savo jėgomis, ugdome iniciatyvumą, prisidedame prie jų, kaip asmenybių brandos, perteikiame savo patirtį. Savanorystė naudinga abipusiai – padėdami jauniems žmonėms, tobulėjame ir patys – tampame atviresni, tolerantiškesni, išmokstame geriau įsiklausyti ir suprasti kitus“, – sakė „Mentor Lietuva“ valdybos pirmininkas ir SEB banko prezidento pavaduotojas Aivaras Čičelis.

„Šis koncertas yra graži kasmetinė tradicija paminėti Tarptautinę savanorių dieną ir padėkoti visiems savanoriams už nuoširdų indėlį į mūsų veiklą. Per devynerius metus asociacijos vykdoma veikla įgavo pagreitį, kasmet vis daugiau įmonių ir jų darbuotojų prisideda prie gražių, savanoriškų projektų. Jei veiklos pradžioje kasmet turėdavome po keliolika savanorių, tai pastaruosius kelerius metus jų turime po keliasdešimt“, – sakė „Mentor Lietuva“ vadovė Bernadeta Lažauninkaitė.


Paskutinės naujienos