Naujienos

Naujienos

Profesionalų klubai: 2016 metų sezonas

2016-01-06
Profesionalų klubai: 2016 metų sezonas

OVC Consulting profesionalų klubai kviečia prisijungti naujajam 2016 metų sezonui. Klubus vienija temų unikalumas ir netradicinių formų paieškos, kuriose, kartu su profesionaliais konsultantais, klubų dalyviai turi unikalią progą mokytis iš bendraminčių patirties, tobulinti ne tik profesinius, bet ir asmeninius įgūdžius. Buvimas profesionalų klubo nariu suteikia 3 valandų per mėnesį prabangą investuoti į asmenybės tobulėjimą ir savo ribų plėtimą saugioje aplinkoje.

Vasario mėnesį vyks klubų pristatymo renginiai, o pirmieji klubų susitikimai prasidės kovo mėnesį. Kviečiame iš arčiau susipažinti su kiekvieno klubo veikla ir atvykti į pristatymo renginius, kurie padės Jums apsispręsti dėl tapimo klubo nariu ir ilgalaikės investicijos į save.

registracija

Daugiau informacijos telefonu 86 86 90989 arba el. paštu: laura@ovc.lt

cec_header

Coaching Excellence Club, pirmasis Lietuvoje uždaras koučingo profesionalų klubas, skaičiuoja jau ketvirtąjį sezoną. Tai išskirtinė erdvė, skirta asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui, bei įgūdžių, padedančių auginti kitų potencialą, stiprinimui.

Klubas vienija žmones, kurie susiduria su koučingu darbinėje aplinkoje, yra baigę koučingo mokymus, yra suinteresuoti žinių sustiprinimu ir gilinimu, koučingo įgūdžių praktika ir tobulinimu, patirties dalybomis su patyrusiais ir įsitraukusiais žmonėmis draugiškoje ir augimą skatinančioje aplinkoje.

Klubo vadovai – OVC Consulting konsultantai ir sertifikuoti koučingo specialistai (Associated Certified Coach) – Tomas Misiukonis ir Mirolanda Trakumaitė, atstovaujantys „International Coach Federation“ (UK), todėl klubo veikla yra pagrįsta šios tarptautinės koučingo federacijos ideologija ir etikos kodu.

Klubo grupės dydis: 12 narių. Klube yra gerbiama narių asmeninė informacija – ji išlieka konfidenciali ir neskleidžiama už klubo ribų.

cec_klubo susitikimai

Coaching Excellence Club nariai iš viso susitinka dešimt kartų. Susitikimai vyksta kiekvieno mėnesio pirmąjį ketvirtadienį 17 – 20 val. Klubo nariai sutaria dėl klubo atostogų laikotarpio. Susitikimai vyksta OVC Consulting biuro bibliotekoje, Gedimino pr. 21/2, Vilniuje. Dalyviams susitikimų metu pateikiami užkandžiai, kava, arbata, vanduo.

Didžioji klubo susitikimų dalis skiriama koučingo praktikai trijulėse pagal „International Coach Federation“ koučingo kompetencijas. Klubo nariams teikiamas profesionalus grįžtamasis ryšys, siekiant užtikrinti jų, kaip koučingo profesionalų, augimą. Teorinė dalis pateikiama kiekvienos sesijos pradžioje prieš praktinius užsiėmimus. Siekiant įkvėpti klubo narius ir pažvelgti į koučingą iš įvairių perspektyvų, į klubo sesijas kviečiami svečiai – profesionalai iš susijusių disciplinų (psichoterapija, lyderystė, kt.).

cec_narystesmokestis

Klubo narystės metinis mokestis (dešimt 3 valandų trukmės sesijų) yra 450 EUR + PVM vienam asmeniui. Mokėjimai vykdomi kas ketvirtį, pasirašoma metinė klubo nario sutartis.

cec_tapti nariu

Norėdami susipažinti su klubo veikla atvykite į klubo pristatymo renginį, kuris vyks 2016 m. vasario 17 dieną 17.30 val. OVC Consulting biuro bibliotekoje, Gedimino pr. 21/2, Vilniuje. Norėdami dalyvauti pristatymo renginyje, registruokitės spausdami čia.

Po pristatymo renginio iki vasario 26 dienos galėsite nuspręsti, ar norite tapti vienu iš dvylikos klubo narių, ir pasirašysite metinę klubo nario sutartį. Pirmasis klubo susitikimas įvyks kovo mėnesį.

edc_header

Everyday Debates Club, pirmasis Lietuvoje uždaras viešo kalbėjimo ir įtaigaus argumentavimo profesionalų klubas, kviečia prisijungti antrajam sezonui. Tai saugi erdvė ir interaktyvi forma lavinti viešojo kalbėjimo, argumentavimo ir įtaigumo įgūdžius.

Viešas kalbėjimas ir argumentavimas – kasdienis įrankis mūsų darbe ir gyvenime, tačiau erdvių ir tęstinių galimybių tai kryptingai ugdyti Lietuvoje yra mažai. Klubas vienija žmones, kurie ieško tobulėjimo įrankio, padėsiančio įtaigiai išsakyti savo nuomonę kasdieniniuose pokalbiuose ir didesnio pasitikėjimo savo argumentais profesinėse diskusijose.

Klubo vadovė – OVC Consulting konsultantė ir profesionali debatų specialistė Viktorija Matusevičiūtė. Prie klubo veiklos prisideda ir kiti OVC Consulting konsultantai, per daugiau nei 20 metų įgiję žinių ir praktikos debatų bei viešo kalbėjimo mokymų srityse.

Klubo grupės dydis: 12 narių. Klube yra gerbiama narių asmeninė informacija – ji išlieka konfidenciali ir neskleidžiama už klubo ribų.

edc_susitikimai

Everyday Debates Club nariai iš viso susitinka dešimt kartų. Susitikimai vyksta kiekvieno mėnesio antrąjį ketvirtadienį 17 – 20 val. Klubo nariai sutaria dėl klubo atostogų laikotarpio. Susitikimai vyksta OVC Consulting biuro bibliotekoje, Gedimino pr. 21/2, Vilniuje. Dalyviams susitikimų metu pateikiami užkandžiai, kava, arbata, vanduo.

Didžioji susitikimų dalis skiriama praktinėms viešo kalbėjimo ir argumentavimo kalbų treniruotėms. Klubo nariams teikiamas profesionalus grįžtamasis ryšys, siekiant užtikrinti jų augimą. Praktinėms treniruotėms parenkamos įtraukiančios ir aktualios temos. Teorinė dalis pateikiama kiekvienos sesijos pradžioje prieš praktinius užsiėmimus. Siekiant įkvėpti klubo narius ir praturtinti juos iš įvairių perspektyvų, į klubo sesijas kviečiami svečiai – susijusių disciplinų profesionalai (įtaigi kūno kalba, nerimo valdymas, loginis mąstymas, humoras), visuomenės veikėjai – profesionalūs oratoriai bei patyrę debatininkai.

edc_naryste

Klubo narystės metinis mokestis (dešimt 3 valandų trukmės sesijų) yra 450 EUR + PVM vienam asmeniui. Mokėjimai vykdomi kas ketvirtį, pasirašoma metinė klubo nario sutartis.

edc_tapti nariu

Klubo pristatymo renginys jau įvyko. Norėdami susipažinti su klubo veikla ir tapti nariu 2017 metais, susisiekite laura@ovc.lt.


Paskutinės naujienos