Naujienos

Naujienos

Profesionalų klubai: daug duodi, bet daug ir gauni

2015-09-10
Profesionalų klubai: daug duodi, bet daug ir gauni

OVC Consulting džiaugiasi jau trejus metus kurianti išskirtines erdves profesionalams, leidžiančias saugioje aplinkoje dalintis savo patirtimi su bendraminčiais, mokytis vieniems iš kitų, didinti profesinį meistriškumą ir užmegzti naujus ryšius. Prieš trejus metus įkūrę pirmąjį profesionalų klubą Coaching Excellence Club, praėjusiais metais sėkmingai startavę su Everyday Debates Club ir Best Employers Club, džiaugiamės, kad 2016 metų sezone savo klientams pasiūlysime dar vieną erdvę profesionalams.

Pakalbinome šių klubų vadovus, kurie įpusėjus sezonui, jau nekantriai laukia sužinoti, kas taps kitų metų klubų nariais.

Coaching Excellence Club

Tomas-misiukonis-2Coaching Excellence Club – pirmasis OVC Consulting klubas profesionalams, kurie siekia išlavinti koučingo kompetencijas. Kasmet į klubą, kurį kuruoja du OVC Consulting konsultantai – partneris Tomas Misiukonis bei vyr. konsultantė Mirolanda Trakumaitė, įsijungia 12 žmonių, kurie daugiausia užsiima koučingo praktika, jiems taip pat suteikiamos ir būtinos teorinės žinios.

„Buvo smagu, kai sužinojau, kad kiekvienais metais klubo gretas nori papildyti daugiau žmonių negu galime priimti. Taip pat smagu, kad klube lankosi tie žmonės, kurie koučingą savo veikloje gali pritaikyti tiesiogiai – ugdymo specialistai ar personalo valdymo profesionalai. Jaučiuosi laimingas kiekviename klubo susitikime net ir po darbo valandų, nes tai yra erdvė ir laikas, kur galiu pasidalinti susikaupusiomis įžvalgomis bei patarimais apie koučingo taikymą organizacijose. Tai puiki platforma ir mano asmeniniam tobulėjimui, nes klubo nariai kelia daug svarbių klausimų, į kuriuos atsakymo tenka ieškoti ne man vienam, bet visiems kartu“, – sako klubo vadovas ir idėjos autorius Tomas Misiukonis.

Everyday Debates Club

Viktorija-Matusevičiūtė-2Viešas kalbėjimas ir argumentavimas – kasdienis įrankis mūsų darbe ir gyvenime, tačiau erdvių ir tęstinių galimybių tai kryptingai ugdyti Lietuvoje yra mažai. Everyday Debates Club – pirmasis Lietuvoje uždaras viešo kalbėjimo ir įtaigaus argumentavimo profesionalų klubas, skirtas tiems, kurie ieško tobulėjimo įrankio, padėsiančio išsakyti savo nuomonę kasdieniniuose pokalbiuose, ir didesnio pasitikėjimo savo argumentais profesinėse diskusijose.

Šį rugsėjį pirmojo Everyday Debates Club nariai susitiko jau penktąjį kartą. Klubo susitikime svečiavosi visuomenės veikėjas ir muzikantas Jurgis Didžiulis, kuris kartu su klubo vadove Viktorija Matusevičiūte dalinosi savo patirtimi ir pikantiškomis istorijomis apie tai, kas svarbu, norint įkvėpti ir motyvuoti savo kalba, kaip kurti ir palaikyti autentišką santykį su auditorija.

„Malonu, kad įkvepiančios kalbos ingredientų paieškas su dalyviais jau kelintąkart po klubo valandų pratęsėme neformalioje aplinkoje, kur dalyviai toliau dalijosi savo patirtimi ir patarimais. Džiaugiuosi dalyvių aktyvumu ir užsidegimu, drąsa čia pat praktiškai viską išbandyti. Esu laiminga, galėdama asmeniškai pažinti kiekvieną iš dvylikos klubo narių ir matydama jų tobulėjimą. Manau, tokiam tęstiniam formatui, kuriame grupė pati sau padeda stiprinti ir palaikyti įgūdžius niekada neprilygs vienos dienos konferencijos ar seminarai“, – dalinasi klubo vadovė Viktorija Matusevičiūtė.

Best Employers Club

Almanta-1Jau ketvirtus metus Baltijos šalyse vykdomo „Best Employers Study“ dalyviai susibūrė į „Best Employers Club“, skirtą dalintis gerosiomis praktikomis ir patirtimi, siekiant didinti darbuotojų įsitraukimą ir kelti jo lygį regiono mąstu. Šiam klubui priklauso visos nuo 2012 metų tyrime dalyvavusios organizacijos bei, žinoma, organizacijos iki šiol laimėjusios „Best Employer“ titulą:  „Adform“, „Cramo“, „Lietuvos draudimas“, „Danske Bank“, „Roche Baltic Pharmaceuticals“, „Roche Lietuva“, „Philip Morris Baltic“, „Sanofi-aventis Lietuva“ ir „Tele2“.

Įsitraukimo tyrimų vadovė Baltijos šalyse Almanta Jakštaitė Vinkuvienė sako, jog klubo nariams diskusijos  darbuotojų įsitraukimo didinimo, darbdavio patrauklumo stiprinimo, karjeros valdymo, vadovų atsakomybės, įgalinimo ir kitais klausimais kuria skirtingą vertę – vieni išsako, kad įsitikino, jog eina teisingu keliu, kitiems tuo tarpu šie susitikimai būna lengvas sukrėtimas: „vertinga dalintis, daug duodi, bet ir daug gauni“.

Klubo narių diskusijos yra paremtos tyrimo rezultatais, pasaulinėmis tendencijomis, tačiau vis dėlto vertingiausias yra dalyvių dalijimasis praktine patirtimi.

Charakteriai_SNaujas, charakteringas profesionalų klubas jau nuo kitų metų

Džiaugiamės, jog kitąmet pristatysime dar vieną išskirtinę erdvę profesionalams. Tai bus unikalus klubas, kuriame, pasitelkdami genialių kino režisierių sukurtus herojus, gilinsimės į psichologinius žmogaus charakterius.

„Norisi padaryti kažką daugiau negu tiesiog mokymus, norisi pakviesti žmones, kurie mėgtų ne tik tyrinėti žmonių pasaulį, ne tik jaustų simpatiją kinui, bet tokius, kurie mėgtų kurti, eksperimentuoti, išbandyti naujoves. Tikiu, kad šiame klube kartu sukursime atmosferą, kurios nerasime kitur, dalinsimės įžvalgomis, kurios kitur yra nepasiekiamos“, – nekantraudamas startuoti pasakoja būsimo klubo vadovas Paulius Avižinis.

Paulius-avizinis-2Klubo atsiradimą įkvėpė sėkmingai prieš metus pristatyti mokymai vadovams „Charakteriai kine ir organizacijose“ bei tai, kad tai labai gili tema, kuriai reikia kur kas daugiau nei dviejų dienų analizės. „Kiekvieną charakterį norėtųsi tarsi krištolinį rutulį pagarbiai paimti į rankas, duoti sau laiko jį apžiūrėti. Svajoju apie kiekvieną iš charakterių galvoti atskirai. Skirti jam pagarbų nepertraukiamą laiką ir dėmesį: noriu ieškoti pavyzdžių ne tik kine, bet ir gyvenime, ieškoti tokių įžvalgų, kurioms mokymuose tiesiog nelieka laiko. Šiam tikslui klubo formatas yra labai patogus: vienas mėnuo – vienas charakteris. Susitinkame tik kartą per mėnesį, bet su vienu charakteriu gyvename visą mėnesį: aš gyvensiu juo iki mūsų susitikimo, dalyviai po mūsų susitikimo“, – sako klubo vadovas Paulius Avižinis.

Daugiau informacijos apie klubus: ovc.lt/profesionalu-klubai

Registraciją į naujuosius klubų sezonus pradėsime 2016 m. pradžioje.


Paskutinės naujienos