Naujienos

Naujienos

Publikacijos apie investuotojų emocijas, ugdymo centrus ir organizacijų patrauklumą

2010-07-29

2010 liepos 12 dienos „Verslo žinių“ Ernesto Naprio straipsnyje „Investuotojų emocijas tramdo taisyklių sąrašas“ OVC Consulting partneris, Investavimo psichologijos seminaro autorius Paulius Avižinis dalijosi patirtimi bei žiniomis apie neišvengiamai kylančias emocijas investuojant ir galimybę su jomis susidraugauti. Paulius pasakojo apie taisykles investuojant, pagrindines klaidas ir būtinybę mokytis iš jų, neracionalius sprendimus bei emocijų pažinimą. Straipsnyje patirtimi dalijosi ir investuojantys įmonių vadovai, savininkai.

Kviečiame skaityti „Investuotojų emocijas tramdo taisyklių sąrašas“ (paspauskite nuorodą).


2010 liepos 22 dienos „Verslo žinių“ Rasos Dževeckytės straipsnyje „Ugdymo centrai – alternatyva mokymams“ OVC Consulting partnerė Rūta Navardauskienė ir konsultantė Inga Lepeškaitė pasakojo apie Ugdymo centrus ir jų teikiamą naudą įmonėms bei jų darbuotojams, dalijosi patirtimi apie naudojamus metodus ugdymo centruose. Straipsnyje savo patirtį pristatė ir įmonių, kurių vadovai ar kiti darbuotojai dalyvavo ugdymo centruose, atstovės.

Kviečiame skaityti „Ugdymo centrai – alternatyva mokymams“ (paspauskite nuorodą).


2010 liepos / rugpjūčio „Psichologija TAU“ leidinyje pasirodė OVC Consulting konsultanto asistento Raimundo Dzimido ir dr.Irenos Žukauskaitės straipsnis „Noriu čia dirbti!“. Jame autoriai apibūdina organizacijos patrauklumo lygius, pasakoja, kaip formuojama nuomonė apie organizaciją, dalijasi žiniomis, kaip didinti organizacijos patrauklumą bei apžvelgia Lietuvos organizacijų patirtį remdamiesi šalyje atlikto tyrimo rezultatais. Straipsnyje iš pirmų lūpų nuomonėmis dalijasi vieni geidžiamiausių 2010 metų, „Verslo žinių“ sklebtų, Lietuvos darbdaviai.

Straipsnio tekstas mūsų interneto svetainėje bus publikuojamas rugsėjo mėnesį.