Naujienos

Naujienos

Rudenį prasideda trečiasis viešo kalbėjimo klubo „Everyday Debates Club“ sezonas

2017-08-22
Rudenį prasideda trečiasis viešo kalbėjimo klubo „Everyday Debates Club“ sezonas

Du sėkmingi sezonai neleidžia mums sustoti, tad ir vėl kviečiame susitikti trečiajame Everyday Debates Club sezone!

Everyday Debates Club – uždaras viešo kalbėjimo ir įtaigaus argumentavimo klubas, kurį įkūrė OVC Consulting konsultantai, per du dešimtmečius įgiję žinių ir praktikos debatų bei viešo kalbėjimo mokymų srityje. Everyday Debates Club yra skirtas vadovams, kurie ieško tęstinio ir neformalaus tobulėjimo įrankio, padėsiančio išsakyti savo nuomonę kasdieniniuose pokalbiuose, ir didesnio pasitikėjimo savo argumentais profesinėse diskusijose. Dalyvaudami klubo veikloje vadovai įvaldys reikalingus praktinius įgūdžius bei įrankius ir praturtins savo viešo kalbėjimo stilių.

Didžioji sesijų dalis yra skirta praktinėms viešo kalbėjimo ir argumentavimo kalbų treniruotėms. Klubo nariams teikiamas profesionalus grįžtamasis ryšys, siekiant užtikrinti jų augimą. Praktinėms treniruotėms parenkamos įtraukiančios ir aktualios temos.

Klubo susitikimų pagrindinės temos:

  • Kaip valdyti nerimą? Kaip labiau pasitikėti savimi pristatymų metu prieš dideles ar nepažįstamas auditorijas?
  • Kaip valdyti savo kūno kalbą? Kaip kurti įtaigaus ir savimi pasitikinčio kalbėtojo įspūdį?
  • Kaip įkvepiančiai komunikuoti tikslus? Kaip kitaip pristatyti rezultatus?
  • Kaip įtaigiai argumentuoti savo nuomonę susirinkimų, diskusijų metu? Kaip kontraargumentuoti?
  • Kaip atpažinti manipuliacijas ir reaguoti į nelogiškus argumentus?

Teorinė dalis pateikiama sesijos pradžioje prieš praktinius užsiėmimus. Siekiant įkvėpti klubo narius ir praturtinti juos iš įvairių perspektyvų, į klubo sesijas kviečiami svečiai – susijusių disciplinų profesionalai ir visuomenės veikėjai.

Sesijose dalyvius lydės klubo vadovė, OVC Consulting vyr. konsultantė, knygos ”Dėmesio grupė: praktiniai darbo su grupe būdai ir technikos” bendraautorė ir profesionali debatų specialistė Viktorija Matusevičiūtė.

Klubo formatas

Everyday Debates Club vyks kiekvieno mėnesio antrąjį ketvirtadienį. Klubo nariai iš viso susitiks 9 kartus 3 valandų sesijoms (17 – 20 val.).

Visus, kurie domisi Every Debates Club kviečiame į klubo pristatymo renginį rugsėjo 21 d. 17.00 val. Pristatymo metu turėsite galimybę detaliau susipažinti su klubo vadove ir formatu, tiesiogiai užduoti rūpimą klausimą ankstesnių klubo sezonų dalyviams.

Registraciją į klubo pristatymo renginį>>>

IKI PASIMATYMO!

 


Paskutinės naujienos