Naujienos

Naujienos

Startavo Everyday Debates Club pirmasis sezonas

2015-03-05
Startavo Everyday Debates Club pirmasis sezonas

Sveikiname dvylika pirmojo Everyday Debates Club sezono narių, kurie šiandien pirmąjį kartą susitinka klube ir pradeda 10 susitikimų kelionę po viešojo kalbėjimo ir argumentavimo pasaulį kartu su OVC Consulting konsultante ir profesionalia debatų specialiste Viktorija Matusevičiūte.

EDC dovanosEveryday Debates Club – pirmasis Lietuvoje uždaras viešo kalbėjimo ir įtaigaus argumentavimo profesionalų klubas, kurį įkūrė OVC Consulting konsultantai, per du dešimtmečius įgiję žinių ir praktikos debatų bei viešo kalbėjimo mokymų srityje. Everyday Debates Club yra skirtas žmonėms, kurie ieško tobulėjimo įrankio, padėsiančio išsakyti savo nuomonę kasdieniniuose pokalbiuose, ir didesnio pasitikėjimo savo argumentais profesinėse diskusijose. Didžioji sesijų dalis yra skirta praktinėms viešo kalbėjimo ir argumentavimo kalbų treniruotėms. Klubo nariams teikiamas profesionalus grįžtamasis ryšys, siekiant užtikrinti jų augimą. Praktinėms treniruotėms parenkamos įtraukiančios ir aktualios temos.

Antrojo Everyday Debates Club sezono startas numatomas 2016 m. pradžioje. Jeigu Jus domina galimybė prisijungti, susisiekite el paštu: zivile@ovc.lt


Paskutinės naujienos