Naujienos

Naujienos

Stresas kainuoja visiems: tiek mums, tiek šeimai, tiek organizacijai

2016-01-26
Stresas kainuoja visiems: tiek mums, tiek šeimai, tiek organizacijai

Sausio 28 d. OVC Consulting vyr. konsultantė Mirolanda Trakumaitė skaitys paskaitą „Streso valdymas ir energijos palaikymas“ „Mentor Lietuva“ asociacijos nariams. Mirolanda yra  „Mentor Lietuva“ mentorystės programos supervizorė, turinti aukščiausią psichologės–psichoterapeutės kategoriją.

Paskatos „Streso valdymas ir energijos palaikymas“ idėja kilo diskutuojant apie tai, kaip galėtume padėti vaikams valdyti kylančias įtampas, atliepti labai didelius tėvų, pedagogų, bendraamžių reikalavimus. Ir tada susimąstėme, jog geriausi mokytojai yra tėvai. Kaip jie „tvarkosi“ su stresu, kaip organizacija, kurioje jie dirba padeda jiems? Juk mūsų patiriamas stresas kainuoja visiems tiek mums, tiek šeimai, tiek organizacijai. Darbuotojams stresas – tai bloga fizinė ir emocinė būsena, sumažėjęs darbingumas, prastesni veiklos rezultatai, klaidos, žalingų įpročių sustiprėjimas, „perdegimas“, ligos, konfliktai darbe ir namuose. Organizacijai kainuoja trumpalaikis ar ilgalaikis nedarbingumas, darbuotojų klaidos, „atsigavimui“ paimti laisvadieniai, darbuotojų kaita.

Ši paskaita skirta atsparumo stresui didinimui, todėl orientuota į praktinius dalykus. Dalyviai sužinos, kaip išsiaiškinti ir pagal galimybes mažinti individualius streso šaltinius; mokysis atpažinti streso požymius ir įvertinti jų intensyvumą bei pavojingumą; vyks streso valdymo technikų demonstravimas ir mini pratybos.

Mirolanda turi darbinės patirties klinikinės psichologijos ir psichoterapijos srityse, tad jos išskirtinumas – didelė ir įvairi psichologo praktika, kurią ji derina su daugiau nei 24 metų darbuotojų ugdymo patirtimi – streso, emocijų ir energijos valdymo srityse. Mirolanda taip pat yra asocijuota sertifikuota koučingo trenerė (ACC, International Coach Federation) bei sertifikuota DiSC® konsultantė. Įkvėpimas Mirolandai atsiranda dirbant – labai padeda susidomėjusios mokymų dalyvių akys ir  asmeniški, jautrūs klausimai.

„Mentor Lietuva“ asociacijos nariais yra AB SEB bankas, advokatų kontora „Valiūnas ir partneriai Ellex“, „Vičiūnų“ grupė, „OVC Consulting“ ir „Alma littera“ įmonių grupė. Daugiau apie asociacijos veiklą: www.mentor.lt


Paskutinės naujienos