Naujienos

Naujienos

Susitikime konferencijoje „Darbuotojų sauga ir sveikata 2015“

2015-02-02
Susitikime konferencijoje „Darbuotojų sauga ir sveikata 2015“

Vasario mėnesį susitikime vienuoliktojoje didžiausioje metinėje konferencijoje Darbuotojų sauga ir sveikata 2015“. Greta pranešimų apie naujausius teisės aktų pakeitimus, teisminę praktiką, OVC Consulting konsultantai dalinsis aktualiomis ir praktiškomis darbo saugos temomis: kaip didinti darbuotojų motyvaciją elgtis saugiai panaudojant žaidybinius sprendimus bei kaip kurti psichologiškai sveiką aplinką ir didinti darbuotojų atsparumą stresui.

 

OVC Consulting konsultantai dr. Mantas Tvarijonavičius ir Mindaugas Grajauskas pasidalins interaktyviu ir praktišku pranešimu „Darbuotojų motyvavimas elgtis saugiai“, kuriame išgirsite, kaip žaidybinimas (angl. gamification) gali saugų elgesį padaryti įdomiu ir smagiu. Konsultantai pasidalins praktiškomis idėjomis apie žaidimų mechanikos ir elementų  pritaikymą darbo saugoje – darbuotojų apmokymui, normų elgesių skatinimui bei stebėsenai.

OVC Consulting konsultantė Mirolanda Trakumaitė į darbo saugą pažvelgs iš psichologinės gerovės perspektyvos. Savo pranešime „Kaip sumažinti stresą ir įtampą darbe?“ ji nagrinės psichologiškai sveikos aplinkos poveikį darbuotojų sveikatai, aptars, kiek organizacijai kainuoja stresas ir kokias ilgalaikes poveikio priemones taiko darbuotojų sveikata besirūpinantys darbdaviai.

Išsamiau apie konferencijos programą skaitykite čia.

Susitikime:

2015 m. vasario 18 d. (Kaune, PARK INN, K. Donelaičio g. 27)

2015 m. vasario 20 d. (Vilniuje, RADISSON BLU, Konstitucijos pr. 20)


Paskutinės naujienos