Naujienos

Naujienos

Tyrimo rezultatai: ko Y kartos darbuotojai tikisi iš darbdavio?

2016-03-16
Tyrimo rezultatai: ko Y kartos darbuotojai tikisi iš darbdavio?

Neseniai dalinomės OVC Consulting Lietuvoje atlikto tyrimo „Dažniausios darbuotojų išėjimo iš darbo priežastys“ rezultatais ir analizavome ne tik bendrąsias priežastis, bet ir bandėme įžvelgti tendencijas – dėl ko organizaciją palieka skirtingo amžiaus grupių darbuotojai. Rezultatai atskleidė panašumus bei skirtumus tarp skirtingų amžiaus grupių darbuotojų ir skirtingus lūkesčius darbdaviui.

Dažniausios Y (iki 30 m.) kartos darbuotojų įvardytos išėjimo iš darbo priežastys buvo darbo krūvis neatitinkantis atlygio (14%), karjeros galimybių nebuvimas ar nepasitenkinimas esamomis (13%) ir nepatrauklus atlyginimas (10%).

O dabar dalinamės pasaulinės žmogiškųjų išteklių kompanijos „Aon Hewitt“, kurios aljanso narė yra OVC Consulting, 2015 metais atlikto tyrimo „Inside the Employee Mindset™“  rezultatais apie tai, ko Y kartos darbuotojai tikisi iš darbdavio.

Inside the millennial mind_Y kartos darbuotojai_tyrimas_Aon Hewitt_OVC Consulting 2016

 

„Aon Hewitt“ vykdomame tyrime „Inside the Employee Mindset™“ buvo apklausti daugiau nei 2500 darbuotojų, dirbančių kompanijose, turinčiose daugiau nei 1000 darbuotojų (JAV). Šiuo tyrimu siekta išsiaiškinti, kaip darbuotojai apibūdina savo požiūrį į darbdavį bei patyrimą darbovietėje, atsižvelgiant į kompanijos vertybes, kultūrą, darbo aplinką, įsitraukimą, visuminį atlygį ir komunikaciją. Tyrimo rezultatai buvo analizuojami tarp skirtingų kartų darbuotojų: Baby Boomers, X ir Y kartų.

Daugiau informacijos apie tyrimą rasite: aon.com/employeemindset


Paskutinės naujienos