Naujienos

Naujienos

Vadovų konferencija EBIT 2017

2017-02-10
Vadovų konferencija EBIT 2017

Jau kovo 9-10 dienomis kviečiame susitikti didžiausioje metinėje vadovų konferencijoje „EBIT 2017, kur susirinks per 800 vadovų iš įvairių Lietuvos kompanijų.

Apie rytdienos lyderystę, motyvuojantį vadovą ir įsitraukusius darbuotojus, technologines inovacijas, lankstumą versle ir gebėjimą „perkurti” save, apie 2017 m. politinį – ekonominį Lietuvos ir pasaulio žemėlapį, Europą ir jos ateitį, rytdienos vadybos ir verslo modelius ir mega tendencijas, keičiančias verslą ir mus supantį pasaulį, apie siekį viršyti klientų lūkesčius, efektyvią rinkodarą, o taip pat kitos temos vadovams ir iš „ne vadovų“ lūpų.

Konferencijoje pranešimą skaitys OVC Consulting direktorius ir konsultantas Paulius Avižinis. Jis pranešime nagrinės filosofinio mąstymo, kaip vadovo kompetecincijos svarbą: „Tarp vadovavimo kompetencijų esame pratę matyti: Strateginis mąstymas, Analitinis mąstymas, Kūrybinis mąstymas, Kritinis mąstymas…Svajoju, kad kada nors tarp kompetencijų įsitvirtintų ir „Filosofinis mąstymas“. Susitikime!

Daugiau informacijos apie konferenciją: www.vadovukonferencija.lt


Paskutinės naujienos