Naujienos

Naujienos

Verslo valdymas 2016: „Alma littera“ atvejis su Irmantu Švažu ir Tomu Misiukoniu

2016-01-25
Verslo valdymas 2016: „Alma littera“ atvejis su Irmantu Švažu ir Tomu Misiukoniu

Jau šį pavasarį, kovo 3 d., susitikime aukščiausio lygio vadovų strateginių įžvalgų konferencijoje „Verslo valdymas 2016“, kurioje kalbėsime apie tai, kas svarbiausia – strategiją, pokyčius, žmones.

Konferencija skirta TOP1000 įmonių strategams – verslo savininkams, vadovams, valdybų nariams. Konferencijos metu patirtimi ir įžvalgomis dalinsis vadovai praktikai ir lyderiai bei išskirtinių sričių profesionalai.

OVC Consulting partneris ir konsVerslo valdymas 2016_Verslo žinios_OVC Consulting_metodinis partnerisultantas Tomas Misiukonis kartu su „Alma littera“ generaliniu direktoriumi Irmantu Švažu pristatys komandinės lyderystės sąvoką pranešime „Komandinė lyderystė: kaip stiprinti vadovų komandą, kad ji pasiektų rezultatų?“.

Irmantas Švažas vadovauja „AL holdingui“, valdančiam didžiausią Baltijos šalyse knygų leidybos ir prekybos įmonių grupę „Alma littera“. Prieš dvejus metus tapęs įmonių grupės vadovu, kaip pats sako, rinkosi evoliucijos, o ne revoliucijos kelią ir pokyčius įmonės veikloje įgyvendino palaipsniui. Jam, kaip naujai atėjusiam vadovui, didžiausias iššūkis ir kartu galimybė pasirodė rasta brandi, savarankiška, tačiau susiskaldžiusi vadovų komanda. Kaip apjungti skirtingų sričių „senus vilkus“, kad jų veiklos sinergija įmonei neštų maksimalų rezultatą? Dar šviežia patirtimi pasidalins Irmantas ir pokyčiu kelių jį bei jo komandą vedęs Tomas Misiukonis.

Vieta: Vilnius Grand Resort, Greitkelis A2, 19-as km, Vilnius, LT-03005

Laikas: 2016 kovo 3 d. 09.00-17.00 val.

Konferencijos programa ir registracija: www.vz.lt


Paskutinės naujienos