Naujienos

Naujienos

Prisijunkite prie video seminaro „Įtraukiantys Europos lyderiai“

2016-02-02
Prisijunkite prie video seminaro „Įtraukiantys Europos lyderiai“

Video seminaras „Įtraukiantys Europos lyderiai“

Jau kovo 2 dieną kviečiame prisijungti prie video seminaro „Įtraukiantys Europos lyderiai“ (angl. „European Engaging Leaders“ webinar), kurį organizuoja pasaulinė žmogiškųjų išteklių konsultavimo lyderė „Aon Hewitt“, kurios aljanso narė yra OVC Consulting.

„Aon Hewitt“ ekspertai įsitikinę, jog organizacijos gali imtis veiksmų, kuriančių įtraukiančios lyderystės kultūrą. Vienos valandos trukmės video seminare rasite atsakymus į klausimus:

  • Kokie elgesiai būdingi įtraukiančiam lyderiui?
  • Kokiomis asmeninėmis savybėmis pasižymi įtraukiantis lyderis ir kaip kompanijos „matuoja“ lyderystės gebėjimus?
  • Ką organizacija gali padaryti, siekdama ugdyti įtraukiantį lyderį?
  • Kokia įtraukiančių lyderių įtaka organizacijos kultūrai?

Atsakymais dalinsis „Aon Hewitt“ ekspertai Bernhard Stieger (EMEA Leadership Consulting Leader), Laura Heathcock (Senior Consultant UK) and Lorraine Stomski (Global Head of Leadership). Video seminaras vyks anglų kalba.

Kviečiame prisijungti: aonhewitt.com

Įtraukiančių lyderių ugdymas 

OVC Consulting padeda organizacijoms ugdyti įtraukiančius lyderius.

Seminaras  vadovams – Įtraukianti lyderystė Seminaras vadovams paremtas „Engaging Leader“ charakteristikomis: orientacija į tikslus, orientacija į žmones, ryšys su žmonėmis, patikimumas. Tai aktyvi, intensyvi diena, kurios pabaigoje iš per dieną surinktų konkrečių elgesių, kuriuos demonstruoja įtaukiantys lyderiai, kiekvienas vadovas susidaro savo įtraukiančios lyderystės stiprinimo planą.
Įtraukiančio lyderio charakteristikų ir gebėjimų įvertinimas 360° metodu Atliekamas vertinimas naudojant „Engaging Leader 360“ metodiką. Suteikiamas individualus grįžtamasis ryšys kiekvienam vadovui apie gautus jo asmeninius rezultatus, aptariami galimi asmeniškai tinkamiausi tobulinimosi keliai ir būdai. Vadovai žino savo stiprybes ir tobulintinas įtraukiančios lyderystės kompetencijas, turi vidinės motyvacijos jas stiprinti.

Paskutinės naujienos