Naujienos

Naujienos

OVC PRO naujiena 2014: X ir Y kartų valdymas

2014-04-22

Kovo 25 dieną pakvietėme savo klientus į kasmetinį didžiausią OVC Consulting renginį OVC PRO, skirtą šių metų naujienų pristatymui. Praėjusiais metais kvietę į žinių, meno ir inovacijų sintezę OVC PROjekcija Jono Meko vizualiųjų menų centre, šiemet pakvietėme pasivaikščioti kartu su mumis OVC PROmenada.

Dalinamės trumpa trečiosios naujienos istorija – apie seminarą vadovams  „X ir Y kartų valdymas“ su OVC Consulting vadovavimo ir lyderystės srities vadovu Mantu Tvarijonavičiumi.

Vadovavimas skirtingoms kartoms skiriasi

Šiuo metu Lietuvos organizacijose greta dirba trijų skirtingų kartų atstovai: Boom karta, X karta bei Y karta. Ar jus kada nors nustebino jaunesnis kolega, kuris po 6 darbo mėnesių nuoširdžiai tikisi paaukštinimo? Arba vyresnis kolega, kuris svajingai sako: „O mūsų laikais tai buvo visiškai kitaip…“? Skirtingos kartos egzistuoja – to nepaneigsi. Ir nors Boom karta laikoma „nueinančia“, o Y karta – ateitimi, kiekviena jų kuria skirtingą vertę organizacijoje ir papildo viena kitą. Kaip ją panaudoti?

Ko reikia vadovui, siekiančiam ne tik motyvuoti ir išlaikyti, bet ir pritraukti skirtingų kartų atstovus į organizaciją? Ko reikia, kad Boom ar X kartos vadovas suprastų Y kartos darbuotoją? Kas būdinga kiekvienos kartos atstovams darbe: kokios jų vertybės, bendravimo stilius, požiūris į atlygį, vadovą, darbą, motyvaciją, ugdymą, bendravimą ir technologijas?

Dvejus metus stebėję, ieškoję, skaičiavę, bendravę ir atradę, pristatome seminarą vadovams apie tai, kaip dirbti su skirtingų kartų atstovais.

Pakvieskite pasikalbėti apie X ir Y kartų valdymą:

Laura Bojarskytė, Rinkodaros projektų vadovė, OVC PRO renginio kūrybos vadovė

laura@ovc.lt, 8 686 90989


Paskutinės naujienos