Naujienos

OVC skaitykla: mūsų knygų kolekcija

OVC skaitykla: mūsų knygų kolekcija

Pergalės technika: kaip žaidybinis mąstymas gali pakeisti jūsų organizaciją“ (Vaga, 2015 m.)

virselis-1000OVC Consulting knygų kolekciją 2015 m. lapkritį papildė dar vienas pasididžiavimas. Tęsdami 2015 m. metų pavasarį pristatytą žaidybinių sprendimų organizacijoms liniją (plačiau skaitykite čia), leidyklai „Vaga“ pasiūlėme į lietuvių kalbą išversti autorių Kevino Werbacho ir Dano Hunterio knygą „For the Win“.

Knygos „Pergalės technika: kaip žaidybinis mąstymas gali pakeisti jūsų organizaciją“ autoriai įtikinamai aiškina, kad ne tik žaidimų gamintojai gali gauti naudos iš žaidimų kūrimo, ir atskleidžia, kaip žaidybinis mąstymas gali motyvuoti darbuotojus, klientus ir pakeisti jūsų verslą.

Linkime žaisti, ieškoti ir atrasti!

Plačiau apie knygą skaitykite čia.

„Dėmesio grupė! Praktinio darbo su grupe būdai ir technikos“ (Vaga, 2014 m.)

41OVC Consulting konsultantų knyga, „Dėmesio grupė! Praktinio darbo su grupe būdai ir technikos“, knygynuose pasirodžiusi 2014 m. lapkričio mėnesį, ne vieną savaitę puikavosi knygynų tinklo „Vaga“ negrožinės literatūros TOP 10 perkamiausių lentynoje.

Tomo Misiukonio, Viktorijos Matusevičiūtės ir Mindaugo Grajausko bendras leidinys – tai praktiškų ir veiksmingų darbo su grupe technikų bei metodų rinkinys. Knyga skiriama visiems konsultantams, lektoriams, vadovams ar kitiems specialistams, kurie veda įvairius užsiėmimus ir siekia juos padaryti įdomius, įtraukiančius ir naudingus. Knyga nėra akademinė – autoriai dalijasi savo patirtimi ir pateikia praktikoje išbandytus bei veiksmingus darbo su grupe būdus. Čia skaitytojas ras ne tik įvairių užduočių ir pratimų, tačiau ir konkrečių patarimų ir technikų, kaip ugdyti komandas, padėti joms kurti idėjas, kelti veiklos tikslus, vesti susirinkimus ar valdyti sudėtingas situacijas, kurios kyla darbo su grupe metu.

Plačiau apie knygą skaitykite čia.

„Koučingo technikos“ (Vaga, 2013 m.)

Koucingo technikos-140x210_LAST_2„Koučingo technikos“ – antroji OVC Consulting partnerio ir konsultanto Tomo Misiukonio (ACC) knyga. Tai planuotas ir tęstinis leidinys, skirtas ieškantiems, ambicingiems, siekiantiems keistis ir keisti.

Knygoje (pavartyti ją galite čia) pateikiamos daugiau nei 60 skirtingų koučingo technikų, daugiau nei tūkstantis koučingo klausimų bei patarimai kaip šias technikas taikyti praktikoje. „Į knygą sudėjau konkrečias koučingo technikas ir užduotis, kurias koučingo specialistai naudoja koučingo pokalbių metu. Iš karto pasakysiu, kad visas knygoje aprašytas technikas esu išbandęs pats, tad jomis tikiu“, – teigia Tomas.

Knyga skirta koučingo specialistams ir kitiems profesionalams, atliekantiems ugdomąjį darbą – mokytojams, dėstytojams, lektoriams, treneriams. Žinoma, ir vadovams, siekiantiems gilinti žinias koučingo srityje bei plėsti savo ugdymo praktikas.

Plačiau apie knygą skaitykite čia.

„Koučingo praktika vadovams“ (Vaga, 2012 m. pimasis leidimas, 2015 m. antrasis leidimas)

7502385Pirmoji lietuvių autoriaus, OVC Consulting partnerio ir konsultanto Tomo Misiukonio, knyga apie koučingą „Asmeninio ugdymo praktika vadovams“ 2015 metais pasirodė nauju, dar geriau jos turinį atspindinčiu pavadinimu: „Koučingo praktika vadovams“, buvo papildyta dviemis naujais skyriais ir išleista 1300 egzempliorių tiražu.

Tomas, kuris po trejų metų nuo pirmojo leidimo jau yra trijų knygų autorius, sako: „Pamenu, koks jaudulys buvo apėmęs, kai į rankas paėmiau pirmąjį šios knygos leidimą. Tai buvo pirmoji mano knyga, pirmas toks patyrimas. Netikėjau ir stebėjausi, kad pavyko. Dabar jau viskas kitaip, bet jaudulys – tas pats.“

Tai pirmoji lietuvių autoriaus knyga apie pasaulyje itin paplitusio koučingo tikslus, problematiką ir taikymo metodus. Knyga skirta padėti vadovams išmokti taikyti koučingą kasdieniniame darbe, vadovaujant ir skatinant savo darbuotojus tobulėti. Joje aptariama koučingo plėtra organizacijose, atskleidžiama jo nauda ir taikymo galimybės tiek individualiu, tiek visos organizacijos lygmeniu; pateikiamas koučingo pokalbio valdymo modelis ir platus praktinių pavyzdžių spektras, pristatantis situacijas, kuriose vadovai galėtų taikyti šį pažangų vadovavimo būdą.

Plačiau apie knygą skaitykite čia.