Naujienos

OVC paskaitos – paruošta iš vidinio užsidegimo

OVC paskaitos – paruošta iš vidinio užsidegimo

Paskaitų idėja

Vieną ketvirtadalį paros praleidžiame darbe, dar kitą – miegodami, tad neretai gyvenime mus dominantys klausimai atsiduria pirkinių sąrašo gale, o per skubėjimą ar kasdienių prioritetų išdėstymą, taip ir netenka jų paragauti.

OVC paskaitos – tai laikas skirtas kiekvienam, kuris nori sustoti ir pabūti toje temoje, kuri visada traukė, domino, bet per nenumaldomą gyvenimo rutiną buvo atidedama į tą magišką prarają pavadinimu – „vėliau“.

Koncentruota ir interaktyvu

OVC paskaitos – tai pusantros valandos koncentruoto, turiningo, interaktyvaus laiko. Kiekviena tema atrinkta ir paruošta iš vidinio užsidegimo, pagardinta asmeninėmis profesinėmis įžvalgomis bei šiuolaikiniu interaktyviu prieskoniu.

Neribotas dalyvių skaičius

Vienu metu paskaitos gali klausytis neribotas skaičius žmonių, tad šį formatą pamėgo ne viena organizacija, skirianti dėmesį darbuotojų emocinei ir psichologinei gerovei bei gyvenimo ir darbo balansui. O organizacijos, turėjusios šių paskaitų ciklus, darbuotojams suteikdavo galimybę už norimas paskaitų temas balsuoti patiems.

Pasirinkimo laisvė

Jūsų pasirinkimo laisvei – daugiau nei keturios dešimtys paskaitų temų keturiose srityse, kurias sukūrė ne tik mūsų konsultantai, bet ir kitų sričių atstovai, profesionalai, įkvėpėjai. Temų sąrašas nuolat atnaujinamas.

OVC paskaitų sąrašą rasite čia >>>OVC paskaitos_2016

Tad prie puodelio kavos, kurią mums paruošė Crooked Nose & Coffee Stories, kviečiame pasižiūrėti OVC paskaitų atsiradimo istoriją ir išgirsti kelių paskaitų idėjas.